Zmiany w zarządzie LOT Zmiany w zarządzie LOT
10 sierpnia 2006 16:05
Rada Nadzorcza Polskich Linii Lotniczych LOT na posiedzeniu w dniu dzisiejszym (10.07) zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska: członka zarządu ds.
Nowy dyrektor w Swiss Nowy dyrektor w Swiss
09 sierpnia 2006 16:20
Osobą odpowiedzialną za działalność Swiss w Polsce została Westyna Kulczycka. Pani Kulczycka awansowała na stanowisko Regionalnego Dyrektora ds.
Większa kadra kierownicza Większa kadra kierownicza
04 sierpnia 2006 16:47
Z początkiem września w SkyEurope pojawi się większa kadra menadżerska. Karim Makhlouf, z Niemiec, wybrany został na stanowisko Chief Commercial Officer a Benjamin Djiane, z Francji, wybrany został na stanowisko Communications Manager.
Port Szymany ma nowego prezesa Port Szymany ma nowego prezesa
27 lipca 2006 14:09
Spółka Port Lotniczy Szczytno-Mazury powołała nowego prezesa. Został nim Jarosław Jureczko.
Praca w ochronie lotniska Praca w ochronie lotniska
26 lipca 2006 11:43
Przedsiebiorstwo Państwowe Porty Lotnicze czeka na kandydatów, którzy chcą pracować w ochronie portu lotniczego w Warszawie. Informacje o rekrutacji na stronie internetowej www.
Christian Streiff prezesem Airbusa Christian Streiff prezesem Airbusa
11 lipca 2006 06:51
Komitet Akcjonariuszy firmy Airbus zatwierdził nominację Christiana Streiffa na stanowisko prezesa i dyrektora zarządzającego Airbusa. Christian Streiff został mianowany na to stanowisko 2 lipca br.
Bochniarz prezesem Boeinga Bochniarz prezesem Boeinga
04 lipca 2006 11:10
Henryka Bochniarz została mianowana prezesem Boeinga na Europę Środkową i Wschodnią. Będzie reprezentować Boeinga i koordynować działania w Bośni, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Węgrzech, Kosowie, Czarnogórze, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji i Słowenii.
Centralwings oferuje pracę i praktyki Centralwings oferuje pracę i praktyki
30 czerwca 2006 10:59
Polskie tanie linie lotnicze Centralwings poszukują zarówno pracowników, jak i praktykantów do pracy w Warszawie i Łodzi. Przewoźnik szuka pracowników poprzez swoją stronę internetową, na której w dwóch działach (Aktualne oferty pracy i Aktualne oferty praktyk) zamieszczone są szczegółowe ogłoszenia.
ARL poszukuje kontrolerów ARL poszukuje kontrolerów
25 czerwca 2006 21:57
Agencja Ruchu Lotniczego poszukuje kontrolerów ruchu lotniczego. Jeśli chcesz: pracować na stanowisku Praktykanta w Służbie Ruchu Lotniczego na podstawie umowy o pracę podpisywaną na czas trwania kursu otrzymywać wynagrodzenie zgodnie z umową być w dyspozycji przez sześć miesięcy, pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.
Kowalewska dyrektorem Lufthansy Kowalewska dyrektorem Lufthansy
21 czerwca 2006 14:14
Maria Kowalewska, dotychczasowy dyrektor generalny Swiss International Air Lines na Polskę, Czechy i kraje bałtyckie, oficjalnie objęła 15 czerwca 2006 r. stanowisko dyrektora generalnego Lufthansy na Polskę.
Haller dyrektorem marketingu LOT Haller dyrektorem marketingu LOT
16 czerwca 2006 11:53
Dorota Haller objęła stanowisko dyrektora Biura Marketingu i Produktu w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Dorota Haller przeszła do LOT-u z Domu Prasowego Życie Warszawy, gdzie była dyrektorem Pionu Marketingu i Kolportażu.
Qatar poszukuje pracowników w Polsce Qatar poszukuje pracowników w Polsce
13 czerwca 2006 16:06
Linie lotnicze Qatar Airways poszukują pracowników obsługi pokładowej w Polsce. Tym samym organizują tzw dzień otwarty 23 czerwca o 9.
Nowy prezes Ławicy Nowy prezes Ławicy
10 czerwca 2006 10:51
Mariusz Wiatrowski został wczoraj nowym prezesem Portu Lotniczego Poznań Ławica. Chce większej wygody dla pasażerów biznesowych i lepszego połączenia lotniska z miastem.
Dyrektor sprzedaży easyJet na Polskę Dyrektor sprzedaży easyJet na Polskę
27 lutego 2006 20:14
Linia easyJet ogłosiła powołanie Johna Kohlsaata na stanowisko dyrektora regionalnego sprzedaży. Będzie on odpowiedzialny za rynek Niemiec, Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Polska), krajów bałtyckich oraz Danii.
Ryanair szuka pracowników Ryanair szuka pracowników
18 lutego 2006 11:43
Irlandzkie niskokosztowe linie lotnicze Ryanair poszukują w rejonie Koszalina chętnych do podniebnej pracy. Aby móc starać się o jeden z osiemdziesięciu etatów, trzeba spełnić kilka warunków, między innymi trzeba mieć ukończone 18 lat, cechować się dobrym stanem zdrowia, nie karalnością a także wzrostem minimum 160 cm.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama