×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Loty z Krakowa i Lublina już w sprzedaży
Ryanair ogłosił wczoraj (31.10) uruchomienie dwóch nowych połączeń z Krakowa do Manchesteru oraz z Lublina do Liverpoolu. Rozkład lotów oraz ceny biletów są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Loty z Lublina do Liverpoolu wystartują 1 kwietnia 2013 roku. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.
Samolot będzie startował z Liverpoolu o godzinie 14:10, w Lublinie wyląduje o 18:10. W rejs powrotny z lubelskiego lotniska wyruszy o 18:35, w Liverpoolu spodziewany jest o 20:35. Ceny biletów z Lublina do Liverpoolu zaczynają się od 115 PLN w jedną stronę. Cena obowiązuje przy płatności kartą MasterCard PrePaid oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Rejsy Ryanair z Krakowa do Manchesteru zostaną uruchomione 2 kwietnia 2013 roku. Loty będą się odbywały trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz soboty.
Samolot będzie startował z Manchesteru o 7:00, w Krakowie wyląduje o 10:50. W rejs powrotny z Balic wyruszy o 11:15, w Manchesterze spodziewany jest o 13:05. Ceny biletów z Krakowa do Manchesteru zaczynają się od 91 PLN w jedną stronę. Cena obowiązuje przy płatności kartą MasterCard PrePaid oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym.

Anna Żuchlińskagość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie