×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nie polecimy z Rzeszowa do Hahn?
Tanie linie lotnicze Ryanair kasują połączenie z Rzeszowa do Frankfurtu Hahn - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Ostatni lot na tej trasie odbędzie się 28 listopada 2011 roku.

Połączenie z Jasionki do niemieckiego portu lotniczego zostało uruchomione 3 czerwca 2011 roku, rejsy do Hahn odbywają się obecnie dwa razy w tygodniu.

- Na chwilę obecną połączenie zostało zawieszone z powodu małego zainteresowania i słabej sprzedaży. Nie mogę potwierdzić, czy będzie przywrócone na wiosnę, ale bezapelacyjnie planujemy rozwijać siatkę w Rzeszowie - powiedziała nam Katarzyna Gaborec, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Polsce. 

Województwo podkarpackie płaci Ryanairowi ok. 6 mln zł rocznie za promocję regionu. Kontrakt został zawarty w marcu br. i obowiązuje przez 4 lata. Oficjalnie przewoźnik zobowiązał się do reklamowania województwa na samolotach i pokładach, ale nieoficjalnie mówiło się o tym, że jest to opłata za zwiększenie liczby połączeń z Rzeszowa. Tymczasem irlandzka tania linia loty z Podkarpacia kasuje. 

Anna Żuchlińska, Dominik Sipińskigość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie