Zielona Góra: Ponad 3 tys. pasażerów

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
20 września 2011 18:23
13 komentarzy
Reklama

Już ponad trzy tysiące pasażerów skorzystało przez ostatnie trzy miesiące z połączenia Zielona Góra - Warszawa, obsługiwanego przez linie lotnicze Sprint Air.

Jak informuje portal lubuskie.pl to dzięki profesjonalnej kampanii promocyjnej mieszkańcy regionu przekonali się, że mogą korzystać z połączeń lotniczych nie tylko w dobrej cenie, ale i w obowiązującym na świecie, wysokim standardzie jakości.

Na portalu znajdziemy także informację, o przygotowanej strategii rozwoju portu lotniczego, która zaprezentowana zostanie na październikowej sesji sejmiku. W przygotowaniu jest także uchwała dotycząca wieloletniego finansowania portu.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
jjemiolo 2011-09-22 20:13   
jjemiolo - Profil jjemiolo
rafald: absolutnie. Takze SZY do Niemiec maja sens. Mam pytanie: jak dlugo jeszcze bedziemy mogli motywowac rozwoj lotnisk popytem do DUB czy STN? Te kierunki juz zaczynaja byc ciensze niz kiedys. Patrzac kompleksowo, lotnisko blizsze do Olsztyna niz SZY byloby lepsze dla regionu i samego miasta. SZY jako sezonowe dla regionu jest sensowne ale, z wyjatkiem DUB czy STN, mniej dla samego Olsztyna. Ponadto, wielkosc potencjalnego ruchu z SZY nie gwarantuje sensownosci modernizacji i utrzymania polaczenia kolejowego z miastem. To wcale nie znaczy ze jestem przeciwko SZY. Przede wszystkim lotnisko juz jest.
Podobnie sadze, ze skoro lotnisko jest powinno sie zaczac latac sezonowo z kraju: WAW, KTW, KRK - do Swinoujscia, czyli HDF.
rafalpd 2011-09-22 12:35   
rafalpd - Profil rafalpd
SZY w przypadku szybkiego polaczenia kolejowego spelnialby doskonala role dla Olsztyna. A w przypadku otwarcia sztandarowe trasy FR do DUB i STN bez problemu znalazlyby oblozenie.
hops 2011-09-22 12:20   
hops - Profil hops
Dajtki? a pomoce nawigacyjne? a infrastruktura? a DS 850x23?
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama