×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair kasuje połączenia z GironyTanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły cięcia w swojej siatce połączeń z lotniska Girona - liczba zbazowanych w tym porcie lotniczym samolotów Boeing 737-800 zostanie zmniejszona o pięć sztuk. Skasowanych zostanie 18 połączeń do Aarhus, Dusseldorfu Weeze, Gdańska, Hamburga Lubeki, na Ibizę, Lanzarote oraz Teneryfę, do Kristiansand, Lille, Londynu Gatwick, Madrytu, Oslo Torp, Perugii, Płowdiw, Poitiers, Sewilli, Szczecina oraz Vasteras.

Zmniejszona zostanie także częstotliwość rejsów na 17 trasach z Girony do Alghero, Birgmingham, Bolonii, Bratysławy, Eindhoven, Frankfurtu Hahn, Göteborga, Karlsruhe Baden, Liverpoolu, na Maltę, do Marakeszu, Memmingen, Pescary, Poznania, Wrocławia, Sztokholmu Skavsta oraz Wenecji Treviso.

Swoją decyzję Ryanair tłumaczy faktem, że strona hiszpańska nie wywiązała się z podpisanej w grudniu 2010 roku umowy dotyczącej rozwoju współpracy między przewoźnikiem a rządem Katalonii.

Anna Żuchlińskagość_49019 - Profil
gość_49019
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie