Finnair poleci do Faro oraz Kirkenes

18 kwietnia 2024 09:10
Finnair uruchomi nowe połączenia do Portugalii i Norwegii. Narodowy fiński przewoźnik poleci do Faro oraz Kirkenes.
Reklama

Połączenie do Faro zostanie zainaugurowane na początku sezonu zimowego. Pierwszy rejs zaplanowany jest na 29 października 2024 roku. Połączenie ze stolicy Finlandii do stolicy regionu Algarve będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu – we wtorki oraz soboty samolotami typu Airbus A321. Faro będzie portem międzylądowania na trasie Helsinki – Lanzarote. Rozkład lotów będzie następujący:

Faro będzie trzecim obok Lizbony i Funchal portugalskim kierunkiem w siatce połączeń Finnaira.Finnair uruchomi również połączenie do miasta Kirkenes, które jest położone na północy Norwegii. Pierwszy lot zaplanowany jest na 1 kwietnia 2025 roku. Rejsy będą realizowane z międzylądowaniem w Ivalo. Do obsługi połączenia wykorzystywane będą samoloty typu ATR 72-500, które będą latały trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki oraz soboty zgodnie z poniższym rozkładem:

Kirkenes będzie szóstym norweskim miastem w siatce fińskiego przewoźnika. Na tę chwilę Finnair lata do Oslo, Bergen, Trondheim, Tromso oraz Bodo. Helsinki i Ivalo będą również pierwszymi zagranicznymi kierunkami obsługiwanymi z lotniska w Kirkenes.


Nie są to jedyne nowości w siatce Finnaira. Pod koniec maja fińska linia ponownie poleci z Helsinek do Nagoi.


Fot. Tomasz Śniedziewski

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy