Tajemnice floty LOT: Jak będą wyglądały samoloty przyszłości?

27 lutego 2024 14:16
Polskie Linie Lotnicze LOT prezentują nowy, autorski Podcast Lotniczy w serii "To my dbamy o Twój LOT". Celem nowego projektu jest przybliżenie kulis pracy w branży lotniczej w przystępnej i lekkiej formie.
Reklama
LOT zaprosiły do współpracy Radka Kotarskiego – polskiego dziennikarza, pisarza, przedsiębiorcę i twórcę popularnego kanału edukacyjnego „Polimaty”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich popularyzatorów nauki. To osoba, która łączy pasję z umiejętnością przekazywania wiedzy w ciekawy i przystępny sposób dla szerokiego grona odbiorców. Sylwetka Radka Kotarskiego oraz jego doświadczenie doskonale wpisują się w archetyp marki Polskich Linii Lotniczych LOT.


- Od zawsze byłem ciekawskim dzieckiem i moi rodzice musieli znosić ciągłe odpowiedzi na pytania zaczynające się od „dlaczego?”. Tym razem równie cierpliwi byli eksperci PLL LOT, którzy odsłonili przede mną, i tym samym przed naszymi słuchaczami, naprawdę fascynujące tajemnice działania najważniejszej linii lotniczej w Polsce. Nie mogę doczekać się, jak wszyscy poznają te niesamowite historie – gorąco zachęcam do obejrzenia!
– mówi Radek Kotarski, prowadzący Podcast Lotniczy „To my dbamy o Twój LOT”.

Każdy odcinek Podcastu Lotniczego serii „To my dbamy o Twój LOT” to nowa, ciekawa historia ukazująca, jak dynamiczna i kompleksowa jest branża lotnicza. Zaproszeni goście to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o to, aby podróże z PLL LOT były bezpieczne i komfortowe. Podzielą się ze słuchaczami, jak wygląda ich codzienna praca, m.in. zdradzą słodką historię flagowej jagodzianki w ofercie pokładowej, wyjaśnią, jak jedzenie łączy kultury oraz jak wygląda planowanie siatki połączeń czy wybór odpowiedniego samolotu. Z pewnością nie zabraknie dawki śmiechu, ciekawych porównań i nieoczywistych historii prosto z gościnnych pokładów narodowego przewoźnika.

- Dzielimy się z fanami naszej marki kolejnym projektem. Tym razem jest to seria Podcastu Lotniczego „To my dbamy o Twój LOT”, w której zapraszamy do świata LOT-u. Goście Radka Kotarskiego to nasi eksperci, odkrywający przed słuchaczami w ciekawy sposób kulisy pracy w branży lotniczej. To prawdziwie pasjonująca seria o tym, jak ważni są dla nas pasażerowie i jak wiele wysiłku wkładamy codziennie w to, aby ich podróż była udana i dobrze zapamiętana
– mówi Ewa Lampart, dyrektor marketingu i komunikacji korporacyjnej PLL LOT.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy