LOT: Bank Pekao S.A umożliwi zbieranie mil w programie Miles & More

21 lutego 2024 17:06
1 komentarz
Bank Pekao S.A. wzbogacił swoją ofertę o możliwość zbierania mil w największym programie lojalnościowym w Europie – Miles & More.To efekt współpracy banku z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT.
Reklama
Dzięki niej klienci Pekao mogą gromadzić mile za wszystkie transakcje dokonywane kartami kredytowymi - Kartą Kredytową z Żubrem oraz kartami kredytowymi bankowości prywatnej.

Zgromadzone mile można wymienić na: bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz inne nagrody.

- Z myślą o pasażerach, którzy od zawsze byli w centrum naszej uwagi, dążymy do ciągłego doskonalenia naszej oferty, a programy lojalnościowe odgrywają w tym procesie istotną rolę. Wspólnie z Bankiem Pekao S.A. prezentujemy usługę, która przede wszystkim zaspokoi potrzeby często podróżujących pasażerów. Zapraszam serdecznie do korzystania z kart i zbierania mil, które będzie można wykorzystać nie tylko na przeloty, ale również m.in. na zakupy w naszym sklepie Shop&More
– mówi Michał Fijoł, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Program Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy pozwalający gromadzić mile i wymieniać je m.in. na bilety ponad 35 linii lotniczych. Mile można wymienić na bilety przewoźników zrzeszonych w Star Alliance oraz innych partnerskich linii lotniczych programu Miles & More, np.: PLL LOT, Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Turkish Airlines, Brussels czy portugalski TAP. Zgromadzone mile można wymienić również na: podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz nagrody rzeczowe.

Bank Pekao jako jedyny bank w Polsce umożliwia gromadzenie mil w programie Miles & More. Skupiamy się na potrzebach klientów. Naszym celem jest nie tylko sprostanie tym oczekiwaniom, ale również dostarczanie produktów i usług, które będą wygodne, atrakcyjne i pełne korzyści. Dlatego konsekwentnie realizujemy naszą strategię mającą na celu udostępnianie klientom najlepszych rozwiązań w Polsce. Bardzo dobrym przykładem jest Karta Kredytowa z Żubrem, która od momentu wdrożenia cieszy się ogromną popularnością. Potwierdza to niemal dwukrotny wzrost udziału rynkowego Banku Pekao w sprzedaży kart kredytowych. Jestem przekonany, że dzięki programowi Miles & More nasi klienci będą mogli jeszcze łatwiej spełniać swoje marzenia o podróżowaniu – powiedział Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A.

W ofercie Banku Pekao mile mogą zbierać obecni i nowi posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem oraz kart kredytowych bankowości prywatnej – Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 dołączą swoją kartę do programu Miles & More.

Karta Kredytowa z Żubrem to pierwsza karta kredytowa w Polsce dostępna w modelu abonamentowym dostępna w trzech pakietach: Standard, Złoty i Platynowy. Do programu Miles & More można dołączyć kartę w każdy pakiecie.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
 • 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą
 • Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
 • Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
 • Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
 • Pakiet Standard: 20 zł = 1 milaOchronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More
 • Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.


Poza milami Miles & More posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem mogą korzystać także z innych benefitów, takich jak:
 • do 360 zł rocznie zwrotu za płatności w internecie np. za bilety lotnicze i inne zakupy (w Pakiecie Platynowym),
 • do 240 zł rocznie zwrotu opłat za przejazdy autostradami w Polsce i za granicą (w Pakiecie Platynowym),
 • bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu rejsowego dla posiadacza karty oraz 4 osób towarzyszących (w Pakiecie Złotym i Platynowym).

Klienci bankowości prywatnej Banku Pekao, którzy posiadają karty kredytowe Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite również mogą zbierać mile w programie Miles & More. To kolejna – obok szerokiego pakietu ubezpieczeń, serwisu Concierge i nielimitowanych wejść do saloników lotniskowych w ramach Priority Pass – dodatkowa funkcjonalność prestiżowych kart kredytowych Banku Pekao S.A.

Posiadacze kart kredytowych bankowości prywatnej Banku Pekao zyskują Miles & More:
 • 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą,
 • Mile za transakcje: 5 zł = 1 mila,
 • Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More.
Posiadacze kart Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite z Miles & More dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT oraz bezpłatnej usługi Fast Track na lotnisku Chopina

Ostatnie komentarze

Ikza 2024-02-26 17:32   
Ikza - Profil Ikza
a jak z limitem miesięcznym?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy