Wizz Air: Bilety z Radomia na sezon letni już wkrótce trafią do sprzedaży

18 stycznia 2024 11:24
Węgierski niskobudżetowy przewoźnik już wkrótce rozpocznie sprzedaż biletów z Radomia na sezon letni. Będzie latał na Cypr.
Reklama

Wizz Air zainaugurował loty z najnowszego polskiego portu lotniczego na Cypr 13 grudnia 2023 roku. Przewoźnik realizuje rejsy pomiędzy Radomiem i Larnaką dwa razy w tygodniu – w środy oraz soboty. Do końca sezonu zimowego będzie obowiązywał następujący rozkład:

  • W64641 Radom 10:05 – 14:35 Larnaka (--3----)
  • W64641 Radom 18:45 – 23:10 Larnaka (-----6-)
  • W64640 Larnaka 6:55 - 9:30 Radom (--3----)
  • W64640 Larnaka 15:35 - 18:10 Radom (-----6-)

Na tę chwilę w systemie rezerwacyjnym węgierskiego przewoźnika można kupować bilety na trasie Radom - Larnaka jedynie do końca sezonu zimowego. Przedstawiciele Wizz Aira podkreślają jednak, że bilety na sezon letni powinny już wkrótce trafić do sprzedaży.


- Rozkład na sezon letni jest wprowadzany na stronę stopniowo dla całej siatki połączeń. Zgodnie z tym, co powiedział dziś prezes linii Wizz Air Robert Carey, bilety na połączenie powinny trafić do sprzedaży w najbliższym czasie
- mówi w rozmowie z Pasazer.com Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.Na tę chwilę jest to jedyne połączenie oferowane przez węgierskiego niskobudżetowego przewoźnika z portu lotniczego Warszawa-Radom. Pod koniec grudnia pisaliśmy, że mieszkańcy Radomia chcą innych kierunków niż to, które jest obecnie oferowane z Sadkowa, zatem postanowili napisać petycję do Wizz Aira. Według mieszkańców drugiego pod względem ludności miasta w województwie mazowieckim najlepiej sprawdziłyby się połączenia z kierunkami typowo migracyjnymi. W petycji wymieniali oni Wielką Brytanię, Holandię oraz Norwegię.

- Wiem, że są oczekiwania, żebyśmy otwierali z Radomia nowe kierunki. Ale na razie jesteśmy na etapie ich ewaluacji i dobrego wykorzystania potencjału połączenia do Larnaki
– podkreśla w rozmowie z fly4free.pl Robert Carey, prezes Wizz Aira.


Relację z inauguracyjnego rejsu opisaliśmy szczegółowo w artykule „Lecimy na Cypr. Czyli pierwszy rejs Wizz Aira z Radomia do Larnaki”.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy