PLL LOT polecą do Wenezueli

9 stycznia 2023 09:30
PLL LOT dolecą na wenezuelską wyspę Margarita na zlecenie biura turystycznego Rainbow Tours. Przewoźnik będzie latał do Ameryki Południowej raz w tygodniu, wykorzystując do tego maszynę dalekodystansową Boeing 787-9 Dreamliner. Wycieczek wciąż nie ma w ofercie Rainbow Tours.
Reklama

Stacja Venezolana de Televisión podała, że wenezuelskie ministerstwo ds. turystyki podpisało 5 stycznia 2023 roku umowę z biurem turystycznym Rainbow Tours na realizowanie wyjazdów wakacyjnych z bezpośrednim wylotem z Polski. Jeśli wierzyć doniesieniom tamtejszych mediów, PLL LOT zainaugurują niedługo międzykontynentalną trasę z Lotniska Chopina do Porlamar, czyli malutkiego miasteczka na wenezuelskiej wyspie Margarita. Wycieczek wciąż nie ma w ofercie Rainbow Tours. Zapowiedziano, że polski przewoźnik będzie latał do tej części Ameryki Południowej raz w tygodniu, wykorzystując flotę swoich największych samolotów Boeing 787-9 Dreamliner. Maszyna może zabrać na pokład do 294 pasażerów.

- Kilka dni temu udało się nam podpisać umowę ze spółką Rainbow Tours S.A., w ramach której biuro będzie sprowadzało polskich turystów do Porlamar bezpośrednio z Polski. Wspaniałym jest, że już niedługo blisko trzystu podróżników będzie odwiedzało Margaritę każdego tygodnia - powiedział Alí Padrón, wenezuelski minister ds. turystyki.

Wyspa Margarita położona jest blisko kontynentalnej części Wenezueli na Morzu Karaibskim i jest popularnym kierunkiem turystycznym. Temperatura w Porlamar rzadko spada poniżej 30 stopni, bez względu na porę roku. Nie będzie to pierwsza wizyta PLL LOT na Margaricie. Ostatni raz polski przewoźnik lądował na tej wenezuelskiej wyspie w ramach czarterów dla Itaki w 2014 roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy