Ryanair poleci z Krakowa nad Morze Czarne

9 grudnia 2022 11:00
Ryanair wprowadził do swojego systemu rezerwacyjnego nową trasę wakacyjną. 2 lipca 2023 roku przewoźnik zacznie latać na trasie Kraków-Warna. Będzie to druga, obok Burgas, bułgarska rotacja irlandzkiej linii w ofercie z Portu Lotniczego im. Jana Pawła II.
Reklama
Lotnisko w Krakowie zyska kolejną trasę wakacyjną. 2 lipca 2022 roku linia Ryanair uruchomi rotację Kraków-Warna, która będzie realizowana z częstotliwością dwóch rejsów tygodniowo (piątek i niedziela) do końca przyszłorocznego sezonu letniego. Start z Balic będzie odbywał się, odpowiednio, o godzinie 18:50 lub 12:55. Lądowania w Warnie przewidziano na godzinę 21:45 lub 15:50. Bezpośredni przelot nad Morze Czarne potrwa 1 godzinę i 55 minut.


Kraków - Warna

Trasa nie będzie jedyną bułgarską rotacją w krakowskim rozkładzie lotów Ryanaira. Przewoźnik będzie latał również do Burgas. Połączenie zostanie uruchomione dużo szybciej, bo już 26 marca 2023 roku. W szczycie sezonu wakacyjnego trasa będzie obsługiwana z częstotliwością pięciu lotów tygodniowo.

Warna jest jednym z najbardziej niedocenianych kierunków przez irlandzkiego przewoźnika. Ryanair nie inwestował dotychczas w rozwój tamtejszego portu, choć samo miasto jest trzecią co do wielkości aglomeracją w kraju oraz jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych i turystycznych w regionie. Na pokładach samolotów Ryanaira można polecieć nad Morze Czarne tylko z Wiednia, Sofii, Wilna, Katowic i właśnie Krakowa.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy