Z Zielonej Góry polecimy do Taby

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
16 września 2022 16:57
Biuro Podróży ITAKA we współpracy z PMA Aviation ogłosiło dziś (16.09) uruchomienie w sezonie zimowym 2022/23 wycieczek z wylotami z portu lotniczego Zielona Góra-Babimost do Taby (TCP) w Egipcie.
Reklama

Będzie to pierwsze w historii portu czarterowe połączenie zimowe do Egiptu.

- Dla naszych firm to nowe możliwości rozwoju, a dla naszych wspólnych Klientów niezwykle atrakcyjny kierunek, dostępny tylko w ofercie Itaki. Serdecznie zapraszam na zimowe wakacje w egipskiej Tabie mieszkańców Zielonej Góry, województwa lubuskiego i wszystkich, dla których lotnisko Zielona Góra-Babimost będzie wspaniałym rozpoczęciem wspaniałych wakacji – mówi Piotr Henicz, wiceprezes Itaki.


- Dodanie portu lotniczego w Zielonej Górze do portfolio tak znaczącego touroperatora, jakim jest Itaka, potwierdza potencjał regionu do rozwoju ruchu pasażerskiego. Wspaniale jest widzieć zimowe rejsy czarterowe z portu regionalnego i jestem przekonany, że to początek rozwoju oferty wakacyjnej ITAKI na zielonogórskim lotnisku – dodaje Michał Wichrowski z PMA Aviation, odpowiedzialny za rozwój siatki połączeń na lotnisku w Zielonej Górze.

Start operacji zaplanowano na 21 grudnia 2022 r.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama