Condor poleci na 4 trasach do Ameryki Północnej

1 września 2022 09:25
W tegorocznym sezonie zimowym niemiecka linia Condor zabierze pasażerów do czterech miast w Ameryce Północnej. Przewoźnik uruchomi połączenia z Frankfurtu do Seattle, Nowego Jorku i Los Angeles w Stanach Zjednoczonych oraz do Toronto w Kanadzie.
Reklama
Linia Condor przymierza się do wprowadzenia zimowej siatki połączeń, której inauguracja powinna nastąpić 30 października 2022 roku. Przewoźnik zabierze pasażerów przynajmniej do czterech miast w Ameryce Północnej. Choć połączenia nie będą zupełną nowością w ofercie niemieckiej linii, będą one inauguracyjnie realizowane również w okresie zimowym. Linia Condor poleci z Frankfurtu do Seattle, Nowego Jorku i Los Angeles w Stanach Zjednoczonych oraz do Toronto w Kanadzie. Połączenia będą nie tylko okazją dla europejskich pasażerów do poznania uroków Ameryki Północnej, ale również świetną możliwością dla amerykańskich i kanadyjskich turystów do odkrycia magii europejskich świąt.


- Oktoberfest, niemieckie jarmarki świąteczne, piękno alpejskich tras narciarskich, zorza polarna w mroźnej Skandynawii, wioska Świętego Mikołaja w Laponii i jazda na łyżwach pod wieżą Eiffla. Tak wygląda zima na kontynencie europejskim. To bezsprzecznie najlepsza okazja do odwiedzin tego regionu. Teraz będzie to możliwe dzięki ofercie linii Condor z rozbudowanymi opcjami przesiadkowymi we Frankfurcie. Po udanym sezonie letnim nadeszła pora na atrakcyjne połączenia w sezonie zimowym, które otworzą przed podróżnymi jeszcze więcej możliwości - powiedział Christian Cirillo, dyrektor regionu linii Condor.

Połączenia do Ameryki Północnej będą realizowane sprawdzonymi samolotami Boeing 767-300ER oraz nowymi maszynami Airbus A330neo, których pierwsza dostawa zaplanowana jest właśnie na październik br. Linia Condor zamówiła w sumie 16 tych samolotów. Maszyna będzie dysponowała 310 miejscami na pokładzie w trzech klasach: biznesowej, ekonomicznej premium i ekonomicznej.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy