Corendon Airlines: Zimą z Warszawy oraz Katowic do Antalyi

2 sierpnia 2022 15:48
Od początku listopada do końca kwietnia przyszłego roku tureckie linie będą realizowały loty z dwóch polskich lotnisk do Turcji.
Reklama
W obecnym sezonie linia realizuje swoje połączenia z Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Rzeszowa do tureckiej Antalyi oraz z Katowic do Heraklionu na Krecie. Turecka linia posiadają zarejestrowaną na Malcie spółkę-córkę Corendon Europe, dzięki której może latać pod banderą europejską.

- Tegoroczne wyniki okazały się dla nas bardzo pomyślne - mówi Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendona na Polskę - Samoloty latały z Polski wypełnione na satysfakcjonującym nas poziomie. Potwierdza to, że Turcja cały czas jest jednym z ulubionych kierunków Polaków. I to nie tylko jako kierunek ściśle wakacyjny - dodaje.


Po udanym sezonie "Zima 2021/22", w którym realizował przeloty z Warszawy i Katowic do Antalyi, linia zdecydowała na kontynuowanie operacji również w nadchodzącym sezonie zimowym.

- Antalya cieszy się dużym zainteresowaniem także w zimie. W ostatnim sezonie zimowym przewieźliśmy ponad 10 tys. pasażerów z Polski - wylicza Alpaslan.

W okresie zimowym 2022/23 Corendon będzie realizował loty Warszawy oraz Katowic do Antalyi. Loty odbywać się będą w każdą sobotę.

Antalya może pochwalić się ponad 300 słonecznymi dniami w roku, co sprawia, że jest atrakcyjnym kierunkiem niemal przez cały rok. Podczas sezonu zimowego w oddalonym o 60 km od miasta ośrodku sportów Saklıkent jest możliwość poszusować na nartach lub snowboardzie. Ponadto w całym regionie znajduje się kilkanaście interesujących miast starożytnych z okresu rzymskiego czy bizantyjskiego, kilka kanionów oraz malowniczych jezior. Region Antalyi jest miejscem, które odwiedzać można o każdej porze roku.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy