Linia Norse Atlantic uruchomi bazę w Sztokholmie

7 lipca 2022 10:15
Linia Norse Atlantic przygotowuje się do uruchomienia szwedzkiej bazy operacyjnej w Sztokholmie. Przewoźnik rozpoczął rekrutację personelu pokładowego i operacyjnego na sztokholmskim lotnisku Arlanda, co może oznaczać chęć rozpoczęcia lotów z Szwecji.
Reklama
Linia Norse Atlantic nieustannie się rozwija. Obecnie przewoźnik posiada w swojej ofercie osiem połączeń dalekodystansowych do Stanów Zjednoczonych. Linia Norse Atlantic, która poniekąd zastąpiła dalekodystansową misję linii Norwegian, uruchomiła już bazę operacyjną w Oslo, Londynie Heathrow i Berlinie, skąd lata na trasach transatlantyckich do Fort Lauderdale, Los Angeles, Nowego Jorku i Orlando.


W najbliższej przyszłości przewoźnik pojawi się również w Sztokholmie. Linia Norse Atlantic rozpoczęła już rekrutację personelu pokładowego i operacyjnego na sztokholmskim lotnisku Arlanda. Linia szuka m.in. kapitanów, pierwszych oficerów oraz pozostałych członków załogi. Choć więcej szczegółów wciąż nie zostało ujawnionych, przewoźnik poleci ze Sztokholmu najprawdopodobniej na trasach do Fort Lauderdale, Los Angeles i Nowego Jorku, gdzie będzie konkurował z liniami Delta, Finnair oraz SAS.

Flota linii Norse Atlantic będzie docelowo składała się z czternastu samolotów Boeing 787-8 Dreamliner oraz Boeing 787-9 Dreamliner. Wszystkie egzemplarze należały wcześniej do linii Norwegian Air Shuttle.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy