Finnair poleci do Hong Kongu

5 lipca 2022 09:40
Linia Finnair wróci do Hong Kongu po kilkumiesięcznej przerwie. Przewoźnik wznowi połączenie do Azji już 7 lipca 2022 roku, korzystając ze złagodzenia hongkońskich obostrzeń w podróżowaniu. Trasa będzie realizowana raz w tygodniu przy wykorzystaniu samolotu Airbus A350.
Reklama
Linia Finnair skorzysta na ostatnim złagodzeniu hongkońskich obostrzeń w podróżowaniu i przywróci bezpośrednią trasę z Helsinek do Hong Kongu. Dotychczas, Hong Kong słynął z niezwykle surowych restrykcji na granicach. Do realizacji połączenia nie zachęcała także zamknięta rosyjska przestrzeń powietrzna. Linia Finnair oceniła jednak, że sytuacja jest na tyle sprzyjająca, że warto ponownie zameldować się w Hong Kongu.


Przewoźnik przestał latać do Hong Kongu w marcu br. Po czterech miesiącach rozłąki, linia Finnair ponownie zamelduje się w Hong Kongu już 7 lipca 2022 roku. Trasa będzie realizowana raz w tygodniu przy wykorzystaniu flagowego samolotu Airbus A350. Rotacja AY99 z Helsinek będzie wykonywana w czwartki, a rejs AY100 w drugą stronę w piątki.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy