Więcej lotów ze Szczecina

9 maja 2022 10:20
W najbliższych miesiącach do Goleniowa powrócą kolejne połączenia, których realizacja była niemożliwa w okresie pandemii koronawirusa. Już w czerwcu br. linia Norwegian wznowi trasę do Oslo Gardermoen, a na początku tegorocznego sezonu zimowego linia Ryanair ponownie poleci do Liverpoolu.
Reklama
Pandemia COVID-19 nie oszczędziła Portu Lotniczego w Szczecinie, który w okresie najsurowszych obostrzeń świecił pustkami. Z Goleniowem pożegnała się przeważająca większość zagranicznych przewoźników. Na szczęście, rozłąka okazała się jedynie tymczasowa, a z dnia na dzień w Szczecinie ląduje coraz więcej, wypełnionych po brzegi, samolotów. Obecnie ze szczecińskiego lotniska można udać się w podróż do Dublina, Krakowa, Londynu Stansted i Modlina (Ryanair), Bergen, Oslo Torp i Stavanger (Wizz Air) oraz na Lotnisko Chopina w Warszawie (PLL LOT). W najbliższych miesiącach wrócą kolejne połączenia.


Za niespełna miesiąc, 4 czerwca 2022 roku, linia Norwegian wznowi bezpośrednie połączenie ze Szczecina do Oslo Gardermoen. Trasa realizowana będzie dwa razy tygodniowo, we wtorek oraz sobotę. Również dwukrotnie w ciągu tygodnia (środa oraz sobota) wykonywana będzie rotacja do Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Rejsy do rodzinnego miasta "The Beatles" ruszą 2 listopada 2022 roku, w sam raz na rozpoczęcie tegorocznego sezonu zimowego.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy