10 lat bazy Ryanair we Wrocławiu

4 maja 2022 10:31
Ryanair świętując 10 - lecie bazy we Wrocławiu zaoferuje 38 tras w sezonie Lato 2022 m. in do Paphos, Turynu i Wenecji.
Reklama
Ryanair bazuje na lotnisku we Wrocławiu 4 samoloty, która pozwalą na obsługę 100 lotów tygodniowo z wrocławskiego lotniska. To prawie 15 więcej niż w przedpandemicznym sezonie "Lato 2019" oferując mieszkańcom Dolnego Śląska połączenia do największych miast Europy jak Londyn, Mediolan czy Barcelona oraz do najpopularniejszych kurortów wakacyjnych jak Alicante, Korfu, Malta czy Zadar.


- Jesteśmy dumni z 10-lecia funkcjonowania naszej bazy we Wrocławiu. Cieszymy się mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów - mówi Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

- Kierunki oferowane przez linie Ryanair cieszą się dużą popularnością wśród naszych pasażerów. W sezonie letnim podróżni najchętniej korzystają z połączeń na greckie wyspy, do Hiszpanii, na Cypr czy oczywiście do Włoch. Obecna siatka lotów jest idealnie skrojona pod wiosenne i letnie podróże. Po pierwsze, dzięki dogodnemu ułożeniu rejsów, nie musimy brać zbyt wielu dni wolnych w pracy, aby polecieć na dłuższy lub krótszy urlop. Po drugie, urozmaicona oferta połączeń dostępna z naszego lotniska zadowoli zarówno fanów plażowania, jak i wielbicieli aktywnego zwiedzania - mówi Dariusz Kuś, prezes zarządu Wrocław Airport.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy