Ryanair: Znikają loty z Gdańska do Wrocławia

10 lutego 2022 09:15
Z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika wynika, że już wkrótce z oferty Ryanaira zniknie bezpośrednie połączenie krajowe z Gdańska do Wrocławia. Ostatni rejs między miastami zaplanowany jest na 26 marca 2022 roku.
Reklama
Połączenie krajowe z Gdańska do Wrocławia było od lat realizowane przez Ryanaira i cieszyło się niemałym zainteresowaniem wśród podróżnych. Obecnie rotacja z Rębiechowa do Strachowic wykonywana jest z częstotliwością trzech rejsów tygodniowo (we wtorki, czwartki oraz soboty). Rejsy nie zostały jednak uwzględnione w letnim rozkładzie lotów irlandzkiego przewoźnika. Oznacza to, że ostatni pasażerowie polecą na tej trasie za niespełna dwa miesiące. Ostatni lot między miastami zaplanowany jest na 26 marca 2022 roku. Póki co nie wiadomo czy połączenie powróci do siatki połączeń Ryanaira w tegorocznym sezonie zimowym, którego początek zaplanowano na ostatnie dni października br.


Rezygnacja z obsługi trasy z Gdańska do Wrocławia sprawi, że irlandzki przewoźnik będzie operował na trzech trasach krajowych podczas nadchodzącego okresu wakacyjnego. W ofercie Ryanaira zostaną jedynie połączenia lotnicze między Gdańskiem a Krakowem (trzy razy w tygodniu), Wrocławiem a Olsztynem (dwa razy w tygodniu) oraz Krakowem a Szczecinem (dwa razy w tygodniu).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy