Ryanair: Nowe trasy z Polski na Ukrainę

20 stycznia 2022 09:45
Ryanair ogłosił uruchomienie dwóch nowych połączeń z Polski na Ukrainę. W systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika pojawiły się trasy z Gdańska do Lwowa oraz z podwarszawskiego Modlina do Chersonia. Rotacje mają zostać zainaugurowane 27 i 28 marca 2022 roku.
Reklama
Pomimo napiętej sytuacji politycznej za naszą wschodnią granicą, Ryanair nie zamierza rezygnować z obsługi wielu połączeń lotniczych między Polską a Ukrainą. Co więcej, Irlandczycy zaplanowali nawet niewielką ekspansję. Wraz z rozpoczęciem letniego rozkładu lotów przewoźnik uruchomi bezpośrednie rejsy z dwóch polskich lotnisk regionalnych do dwóch ukraińskich miast.


27 marca 2022 roku pierwsi pasażerowie polecą z Gdańska do Lwowa. Trasa realizowana będzie trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki oraz niedziele). Dzień później (28 marca 2022 roku) wystartuje połączenie z podwarszawskiego Modlina do Chersonia. Loty ze stolicy Polski na południe Ukrainy będą wykonywane z częstotliwością dwóch rotacji tygodniowo (poniedziałki oraz czwartki). Ostatnie rejsy na obu polsko-ukraińskich trasach zaplanowane są obecnie na 27 października 2022 roku.


Poza połączeniem do Lwowa, trójmiejscy podróżni mają do wyboru jeszcze dwa inne kierunki ukraińskie. Ryanair nieustannie operuje z Rębiechowa do Kijowa Boryspol oraz Odessy. Niewiele większy wybór mają, odlatujący na pokładach samolotów Ryanaira w kierunku Ukrainy, pasażerowie z Warszawy. Z wyłączeniem trasy do Chersonia, Irlandczycy regularnie latają z Modlina do Lwowa, Kijowa Boryspol oraz Charkowa.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy