Szczecin: Pasażerowie polecą częściej do Krakowa

26 października 2021 09:40
Od 6 listopada br. linia Ryanair zwiększy częstotliwość bezpośrednich rejsów ze Szczecina do Krakowa. Zgodnie z nowym, listopadowym rozkładem lotów połączenie krajowe będzie wykonywane trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki oraz soboty.
Reklama
Niespełna dwa tygodnie temu (13.10) informowaliśmy o zwiększeniu liczby lotów na trasie ze Szczecina do Warszawy. Polskie Linie Lotnicze LOT od 31 października br. zaoferują podróżnym z województwa zachodniopomorskiego aż czternaście rejsów do stolicy Polski na przestrzeni tygodnia.


Okazuje się, że połączenie między Szczecinem a Lotniskiem Chopina w Warszawie nie jest jedyną rotacją krajową dostępną z Pomorza Zachodniego, która cieszy się dużą popularnością. W odpowiedzi na stale rosnący popyt na podróże lotnicze ze Szczecina do Krakowa, irlandzki Ryanair zwiększy częstotliwość lotów między tymi miastami. Do tej pory trasa z Goleniowa do Balic realizowana była dwa razy tygodniowo, ale już od 6 listopada br. pasażerowie będą mieli do wyboru trzy rejsy w tygodniu (wtorki, czwartki oraz soboty).

We wtorki wylot z Krakowa w stronę północnej Polski przewidziany jest na godzinę 20:50, a rotacja powrotna na godzinę 22:40. W czwartki samolot Boeing 737-800 w malowaniu Ryanaira będzie opuszczał Kraków o 7:30, by o 9:20 wyruszyć w drogę powrotną ze Szczecina. O ile rejsy wtorkowe zaplanowane są na godziny wieczorne, a czwartkowe na poranne, tak w soboty trasa między Szczecinem a Krakowem będzie realizowana w środku dnia. Start z Balic będzie następował o 14:40, a z Goleniowa o 16:30. Lot potrwa około godzinę. Bilety na to połączenie według zaktualizowanego rozkładu są już dostępne w serwisie rezerwacyjnym przewoźnika, a ich ceny rozpoczynają się od zaledwie 35 złotych w jedną stronę.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy