Wizz Air dodaje kolejne trasy na sezon zimowy

4 października 2021 09:15
Węgierski przewoźnik wzbogaca swoją zimową ofertę. Wizz Air już wkrótce uruchomi bezśrednie trasy z Wiednia do Marrakeszu, Budapesztu do Hurghady oraz z Kijowa Żulany do Sztokholmu Skavsta.
Reklama
Niedawno informowaliśmy o otwarciu przez Wizz Aira dwóch atrakcyjnych tras z Polski. W listopadzie br. przewoźnik uruchomi rejsy z Poznania do Oslo Gardermoen w Norwegii, natomiast w połowie grudnia pierwsi pasażerowie odlecą z Lotniska Chopina w Warszawie do Marrakeszu w Maroku. To nie jedyne nowości, jakie czekają na klientów węgierskiej linii w zbliżającym się sezonie zimowym. Poza rejsami z Polski do Norwegii i Maroka, Wizz Air zainauguruje nowe połączenia z trzech europejskich stolic.


Już 16 grudnia przewoźnik rozpocznie loty z Wiednia do marokańskiego Marrakeszu. Tego samego dnia Wizz Air wykona inauguracyjny przelot z Kijowa Żulany do Sztokholmu Skavsta. Obie trasy będą realizowane dwa razy w tygodniu (czwartki oraz niedziele). Z kolei 18 grudnia węgierska linia wzmocni swoją obecność w macierzystym Budapeszcie. Ze stolicy Węgier przewoźnik uruchomi bezpośrednie połączenie do Hurghady w Egipcie. W przeciwieństwie do rejsów z Wiednia do Marrakeszu i z Kijowa Żulany do Sztokholmu Skavsta, realizowane raz w tygodniu (soboty) operacje z Budapesztu nad Morze Czerwone będą miały charakter sezonowy. Ostatni lot na tej trasie zaplanowano na 26 marca przyszłego roku.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy