Wizz Air Abu Dhabi z kolejnymi kierunkami w Europie

6 sierpnia 2021 09:49
Wizz Air Abu Dhabi, spółka zależna węgierskiego przewoźnika, rozwija swoją ofertę ze stolicy ZEA. Nowe trasy ruszą już we wrześniu i październiku.
Reklama
Wizz Air Abu Dhabi, formalnie narodowe linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, poinformowały w środę (4.08), że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy rozpoczną loty na dwóch nowych kierunkach – do Tirany w Albanii oraz Sarajewa w Bośni i Hercegowinie.

Loty do Tirany wystartują 11 września 2021 r. i będą odbywać się dwa razy w tygodniu – we wtorki oraz soboty.


Rejsy do Sarajewa będą realizowane także dwa razy w ciągu tygodnia, w środy i niedziele, a pierwszy z nich wzbije się w powietrze 3 października.

Abu Dhabi - Sarajewo


Kiedy rozpoczęliśmy działalność na początku 2021 r., zobowiązaliśmy się do szybkiej ekspansji naszej siatki połączeń, a także zapewnienia mieszkańcom ZEA oraz turystom bardzo tanich podróży. Mając 31 tras w naszej ofercie, nadal dotrzymujemy tej obietnicy i czekamy na przyjęcie jeszcze większej liczby podróżujących na pokładach naszych samolotów – powiedział Kees Van Schaick, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi.

Bilety na nowe trasy są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika oraz u pośredników, a ich ceny zaczynają się od 179 dirhamów za lot w jedną stronę w najtańszej taryfie. Dodanie dwóch kolejnych miast, zwiększy siatkę połączeń Wizz Air Abu Dhabi do 31 kierunków.

Fot.: materiały prasowe, Wizz Air Abu Dhabi

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy