Wizz Air uruchamia dwa nowe połączenia z Hiszpanii

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
26 lipca 2021 08:46
Węgierski przewoźnik ogłosił uruchomienie dwóch nowych tras z Hiszpanii. Nowości obejmą Gran Canarię, skąd linia poleci do Mediolanu i Rzymu.
Reklama

W szczycie sezonu letniego Wizz Air zapowiedział otwarcie nowych połączeń pomiędzy dwoma bezsprzecznie najpopularniejszymi państwami turystycznymi. Od początku października br. węgierski przewoźnik niskokosztowy poleci z hiszpańskiej Gran Canarii do Mediolanu Malpensa i Rzymu Fiumicino. Obie rotacje zostaną zainaugurowane 3 października i będą realizowane dwa razy w tygodniu (czwartek i niedziela).


- Jest nam niezmiernie miło ogłosić uruchomienie dwóch nowych tras z Wysp Kanaryjskich. Wierzymy, że ta decyzja wzmocni więzi kulturalne i ekonomiczne między Włochami a Hiszpanią, zwiększając jednocześnie ofertę turystyczną dla pasażerów. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom bezpieczną i przyjemną podróż. Nasze załogi nie mogą doczekać się powitania podróżnych na pokładach samolotów w ramach naszej młodej i nowoczesnej floty - powiedziała Paulina Gosk, przedstawiciel Wizz Air.

Przewoźnik podkreśla, że nowości w hiszpańskiej siatce połączeń przyczynią się do rozwoju lokalnej branży lotniczej i całego sektora turystycznego.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama