Wizz Air: 2 miliony pasażerów poleciało z Wrocławia

22 czerwca 2021 08:45
Węgierskie linie lotnicze witają we Wrocławiu 2-milionową pasażerkę odlatującą ze stolicy Dolnego Śląska, która podróżowała do Charkowa na Ukrainie.
Reklama
W poniedziałek (21.06) Wizz Air świętował na lotnisku we Wrocławiu jubileusz – już 2 miliony pasażerów odleciało linią Wizz Air z Portu Lotniczego Wrocław. 2-milionowa pasażerka podróżowała z Wrocławia do Charkowa na Ukrainie.

Dzisiaj z radością świętujemy ten wyjątkowy kamień milowy w Porcie Lotniczym Wrocław. Dotychczas ponad 2 mln pasażerów wyruszyło z Wrocławia z Wizz. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą współpracę z władzami Portu, jak również ofertę dla osób podróżujących z Dolnego Śląska. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air.

W ramach kampanii „Powiedz tak letnim wakacjom”, oferta Wizz została rozszerzona o kolejne kierunki z Wrocławia, takie jak Split w Chorwacji, Burgas na Morzem Czarnym, Larnaka na Cyprze, Kutaisi w Gruzji, Bari we Włoszech, Odessa na Ukrainie oraz Reykjavik na Islandii. Aby zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów oraz załogi, linia Wizz Air wdrożyła także dodatkowe procedury w zakresie higieny.


Niezmiernie nam miło świętować dziś wspólnie z przewoźnikiem Wizz Air powitanie jubileuszowego pasażera. Tym bardziej, że dzieje się to u progu wakacji, kiedy ruch na wrocławskim lotnisku nareszcie jest zauważalnie wzmożony. Bogata oferta połączeń na południe Europy, w tym m.in. do Splitu, Burgas, Larnaki czy do Bari przyciąga spragnionych wypoczynku mieszkańców Wrocławia i regionu – skomentował Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Jak przypomina przewoźnik, pierwszy lot z Wrocławia odbył się w 2006 r., a od tego czasu łącznie ponad 4 mln pasażerów skorzystało z wrocławskiej siatki połączeń Wizz Air, w tym 2 mln pasażerów wyruszyło w podróż z Wizz z Wrocławia i niemal 2 mln przyleciało do stolicy Dolnego Śląska. Przewoźnik rozpoczął działalność w Polsce w 2004 r., a obecnie oferuje ponad 200 tras z dziesięciu polskich lotnisk.

Fot.: materiały prasowe, Wizz Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy