Wizz Air: Kolejne słoneczne trasy z Polski

20 maja 2021 14:45
1 komentarz
Węgierska linia lotnicza poleci na kolejnych dwóch wakacyjnych kierunkach z Katowic i Warszawy. Już w lipcu przewoźnik poleci z Południa Polski do Malagi oraz ze stolicy do najpopularniejszego chorwackiego kurortu.
Reklama
W czwartek (20.05) linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dwa wakacyjne kierunki z Katowic do Malagi w Hiszpanii oraz z Warszawy do Dubrownika w Chorwacji. Rejsy na nowych trasach wystartują odpowiednio 3 i 4 lipca 2021 r.
Loty z Katowic do Malagi odbywać się będą w soboty oraz niedziele, natomiast z Warszawy na chorwackie wybrzeże – w środy i soboty. Wszystkie loty Wizz Air realizowane są samolotami Airbus A320 z 180 miejscami, A320neo ze 186 miejscami, A321 z 230 miejscami lub Airbus A321neo z 239 miejscami.


Z ogromną radością ogłaszamy dwie atrakcyjne trasy z Polski do Hiszpanii i Chorwacji. Malaga i Dubrownik to popularne miejsca z pięknymi plażami, łagodnym śródziemnomorskim klimatem i przepyszną ofertą kulinarną. Dzięki nowym trasom z Katowic i Warszawy, pasażerowie mają jeszcze więcej możliwości, aby rezerwować długo oczekiwane wakacje z Wizz. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów Wizz – skomentowała ogłoszenie nowych tras Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air.

Linie Wizz Air zapewniają, że pasażerowie mogą bez obaw dokonywać rezerwacji – aby zagwarantować sobie spokój, przewoźnik zachęca do rezerwowania biletów wraz z pakietem ubezpieczenia podróżnego, który obejmuje ubezpieczenie COVID-19 oraz w taryfie Wizz Flex, dzięki której pasażerowie mogą bezpłatnie odwołać swój lot do 3 godzin przed wylotem i natychmiast otrzymać 100 proc. kwoty rezerwacji w punktach Wizz.

Przewoźnik przypomina także, że w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, wdrożył szereg dodatkowych procedur w zakresie higieny. Załoga oraz pasażerowie są zobowiązani do podróżowania w maseczkach.

Fot.: Wizz Air, materiały prasowe

Ostatnie komentarze

qwert9768a 2021-05-20 19:43   
qwert9768a - Profil qwert9768a
"Loty z Katowic do Malagi odbywać się będą w SOBOTY oraz w niedziele". Chyba raczej powinno być napisane w ŚRODY i niedzielę.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy