Wizz Air: Nowe połączenia z Włoch. Poleci do Izraela i Emiratów

13 maja 2021 09:52
Węgierski przewoźnik już wkrótce doda do swojej włoskiej siatki połączeń szereg nowych tras. Linia zapewni bezpośrednie loty z Włoch do Grecji, Czech, Izraela i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Reklama
Nowości w ofercie Wizz Aira obejmą porty lotnicze w Mediolanie Linate, Katanii oraz Brindisi. Najwięcej rotacji zyska lotnisko położone na Sycylii u wybrzeży Morza Śródziemnego, skąd przewoźnik uruchomi aż 6 połączeń. Loty do Pragi i na Santorini zainaugurują 3 lipca br. Dzień później pierwszy samolot odleci z Katanii do izraelskiego Tel Awiwu, natomiast 8 lipca wystartuje trasa na Kretę. Po zakończeniu sezonu letniego linia planuje dodać bezpośrednie loty do Abu Zabi.


Nową rotację międzynarodową zyska również Brindisi. Z tej niewielkiej, nadmorskiej miejscowości pasażerowie będą mogli wybrać się na Santorini od 3 lipca. Zaktualizowana siatka połączeń węgierskiego przewoźnika obejmie także dwie trasy krajowe. Z Katanii turyści polecą do Turynu (od 4 lipca), a z mediolańskiego Linate do wspomnianego już Brindisi (od 3 lipca).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy