Wizz Air uruchomi trasę z ZEA na Ukrainę

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
11 maja 2021 09:30
Węgierski przewoźnik nieustannie inwestuje w nową bazę w Abu Zabi. Do dotychczasowej siatki Wizz Aira dostępnej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich już wkrótce dołączy bezpośrednie połączenie do Kijowa.
Reklama

Loty na trasie z Abu Zabi na kijowskie lotnisko Boryspol powinny zainaugurować 1 lipca br. Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek, niedziela) przez cały rok. Nie będzie to pierwszy ukraiński kierunek Wizz Aira dostępny ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kilka tygodni wcześniej, 5 czerwca, linia rozpocznie operacje do Odessy nad Morzem Czarnym.


Ekspansja węgierskiego przewoźnika nad Zatoką Perską trwa w najlepsze. Wraz z rejsami do Kijowa linia uruchomi także dwie trasy w rejonie Bliskiego Wschodu. Z Abu Zabi będzie można bezpośrednio dolecieć do Maskatu i Salalah w Omanie. Obecnie, Wizz Air ma w swojej ofercie 22 połączenia z nowej bazy w stolicy ZEA (w tym rotację do Katowic) i 3 kierunki dostępne z głównego lotniska w Dubaju (Sofia, Budapeszt, Bukareszt).
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama