Ryanair ogłosił rozkład lotów z Katowic na lato 2021

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
27 kwietnia 2021 10:13
Ryanair ogłosił rozkład lotów z Katowic na lato 2021. Przewoźnik będzie wykonywał 55 rejsów tygodniowo na 17 trasach.
Reklama

Irlandzka linia poinformowała, że w sezonie letnim będzie wykonywała 55 lotów tygodniowo z lotniska w Katowicach, gdzie będzie bazaowała sześc maszyn Boeing 737. Przewoźnik poleci także do Trapani (2 razy w tyg.) oraz do Oslo (4 razy w tyg.) Ponadto przewoźbnik będzie obsługiwał loty do popularnych miejsc wakacyjnych jak Alghero, Katania, Pafos, a także do największych miast europejskich jak Mediolan, Londyn, Kolonia czy Edynburg. Klienci mogą zarezerwować letnie wakacje do października 2021 roku, podróżując w ulubionych kierunkach - takich jak Ateny, Dublin czy Odessa.

Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca października w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do środy 28 kwietnia do północy.

- Siatka połączeń Ryanair z Katowice Airport w sezonie "Lato 2021" jest różnorodna i obejmuje zarówno popularne kierunki wakacyjne, jak i trasy do europejskich miast z dużą polską diasporą. Liczymy na to, że z każdym mijającym tygodniem sytuacja pandemiczna w Europie zacznie się poprawiać, dzięki temu możliwy będzie powrót do latania w o wiele szerszej skali niż w minionych miesiącach - mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama