Ryanair: W lecie 23 nowe trasy i więcej lotów z Polski

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
21 kwietnia 2021 16:12
Jak wylicza przewoźnik, w sezonie letnim maszyny Ryanaira będą latać z Polski na 240 trasach. Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróże do końca października w promocyjnych cenach.
Reklama

Ryanair ogłosił w środę (21.04) rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021. W sezonie letnim przewoźnik będzie wykonywał ponad 700 lotów tygodniowo na 240 trasach, w tym 23 nowych m.in. do Chorwacji, Grecji i Włoch. Rozszerzony rozkład lotów, wraz z kontynuacją programów szczepień na COVID-19, ma pomóc pobudzić turystykę i ponownie otworzyć Europę przed sezonem letnich wakacji.

Jak wyliczają przedstawiciele przewoźnika, Ryanair będzie wykonywać z Polski ponad 700 lotów tygodniowo, na 240 trasach – w tym 23 nowych. W naszym kraju zbazowanych będzie 31 maszyn, które będą latać do popularnych miejsc wakacyjnych (m. in. Santorini, Korfu, Zadar, Pula, Zakynthos czy Rodos) oraz do głównych europejskich miast.

– Ponieważ programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, z radością ogłaszamy nasz rozszerzony rozkład lotów z Polski na lato 2021, obejmujący ponad 700 lotów tygodniowo na 240 trasach, w tym 23 nowych do popularncyh miejsc docelowych.
Polskie rodziny mogą teraz zarezerwować zasłużony urlop ze świadomością, że jeśli z jakiegoś powodu ich plany ulegną zmianie, mogą nawet dwukrotnie przesunąć termin podróży w ramach 0 złotych opłaty za zmianę do końca października 2021 roku – powiedział Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii wchodzącej w skład Grupy Ryanair.


Polscy pasażerowie mogą od teraz rezerwować letnie wakacje aż do października 2021 r., podróżując w najniższych cenach do ulubionych miejsc takich jak Kreta, Sycylia czy Majorka. Z okazji ogłoszenia rozszerzonego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca października w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do piątku (23.04) do północy na stronie internetowej przewoźnika.

Wśród 23 nowych tras Ryanaira na lato 2021 znajdziemy siedem nowych kierunków z Warszawy–Modlina (Koszyce, Praga, Rodos, Zadar, Bari, Katania, Zakynthos), dwie z Krakowa (Santorini i Korfu), cztery z Gdańska (Zadar, Santorini, Chania, Billund) cztery z Wrocławia (Korfu, Lwów, Olsztyn–Mazury, Zadar), cztery z Poznania (Birmingham, Wenecja–Treviso, Pula, Lwów) oraz dwie z Katowic (Trapani i Oslo–Gardermoen).

Fot.: Ryanair
Reklama
Tagi
ryanair

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama