Ryanair: Nowa trasa z Gdańska do Haugesund

6 kwietnia 2021 08:15
Ryanair poinformował, że wraz z rozpoczęciem okresu wakacyjnego uruchomi nowe połączenie z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Irlandzkie samoloty będą regularnie latały na trasie z Gdańska do Haugesund w Norwegii.
Reklama
Przewoźnik do swoich dotychczasowych 32 kierunków z gdańskiego lotniska wraz z nadejściem wakacji doda bezpośrednie loty do Haugesund w południowo-zachodniej Norwegii. Będzie to drugie norweskie połączenie Ryanaira z Trójmiasta. Pierwsze, do stolicy kraju Oslo, z powodzeniem realizowane jest od wielu lat. Inauguracyjna rotacja na nowej trasie zaplanowana jest na 2 lipca br., a ostatnia, zgodnie z systemem rezerwacyjnym przewoźnika, na 30 października. Samoloty będą operowały 5 razy w tygodniu, z wyłączeniem wtorków i czwartków.


Choć dla Ryanaira to dopiero drugie połączenie między Gdańskiem a Norwegią, trójmiejscy pasażerowie mają do wyboru szereg innych miejsc w tym kraju. Zdecydowanym liderem oferowania jest w tym zakresie Wizz Air, który w swojej siatce połączeń dysponuje aż 11 trasami z Trójmiasta do kraju fiordów. Jedną z nich jest właśnie rotacja do Haugesund, realizowana trzy razy w tygodniu w okresie wakacyjnym.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy