Nowe trasy od Ryanaira z Polski

16 marca 2021 13:25
W systemie rezerwacyjnym przewoźnika pojawiły się w sumie cztery nowe trasy z polskich lotnisk. Są to rejsy do Czech, Norwegii oraz Wielkiej Brytanii.
Reklama
W systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika pojawiły się we wtorek (16.03) cztery nowe trasy z polskich lotnisk. Ryanair poleci z Modlina do Pragi, z Katowic do Oslo–Gardermoen, a także z Poznania do Birmingham.

Wśród nowych tras Ryanaira pojawiło się także krajowe połączenie z Wrocławia na lotnisko Olsztyn-Mazury. Loty do Olsztyna mają wystartować 2 lipca i będą realizowane 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Rejsy z Modlina do czeskiej stolicy będą odbywać się w poniedziałki i piątki, połączenie z Katowic do Norwegii zaplanowano na poniedziałki, środy, piątki i niedziele, natomiast loty z Poznania do Wielkiej Brytanii będzie obsługiwane we wtorki oraz soboty.

Obecnie wszystkie nowe trasy dostępne są do końca października 2021 r., kiedy kończy się rozkład na sezon letni. Rejsy obsłuży maszyna Boeing 737-800. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie przewoźnika i u pośredników.

Fot.: materiały prasowe, Ch. Edwards

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy