×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa zamyka poczekalnie lotniskowe


Lufthansa zdecydowała się na zamknięcie swoich poczekalni lotniskowych we Frankfurcie i Monachium. Z saloników korzystała znikoma liczba pasażerów, więc te zostaną chwilowo zamknięte.


Niepewność związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa jest zbyt dużym sygnałem dla wielu pasażerów, aby na razie nie latać. Ponadto, wiele dużych korporacji na razie odwołało podróże służbowe. 

Lufthansa podobnie jak wiele innych linii lotniczych musiała już znacznie ograniczyć przepustowość, a oferowanie niższe o 50 proc. w praktyce oznacza puste lotniska. Dlatego niemieckie linie zdecydowały się nie tylko ograniczyć liczbę lotów, ale także zamknąć poczekalnie biznesowe. 


Linia Swiss ogłosiła już zamknięcie części swoich saloników w Zurychu i Genewie, Lufthansa wkrótce zrobi to samo. Od 14 marca, salonik pierwszej klasy w strefie B we Frankfurcie zostanie zamknięty. Tego samego dnia zostanie zamknięty salonik biznesowy w Strefie B44/B-Wschód. Poczekalnia Panorama Lounge będzie zamknięta od 16 marca.

Na lotnisku w Mediolanie, które znajduje się w jednym z najbardziej ryzykownych obszarów występowania pandemii, salonik Lufthansy również pozostanie na razie zamknięty. W Monachium oferta zostanie także zmniejszona. Od 14 marca salonik pierwszej klasy w satelicie zostanie zamknięty. Już teraz zamknięte są poczekalnia Senator w pobliżu bramek G23/G24 oraz strefa samoobsługowa Delights to Go.

#ban-do-usa
fot. Dominik Sipiński gość_d4b24 - Profil
gość_d4b24
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie