×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zamknie trzy trasy z Londynu-Luton


Wizz Air zamknie połączenia z Londynu-Luton do Oslo-Gardermoen, Stavanger i Pragi oraz zmniejszy częstotliwość lotów do Lublina.


Od 31 maja br. węgierski przewoźnik przestanie latać z Luton do Pragi, co oznacza, że Wizz Air będzie latać ze stolicy Czech tylko do Kutaisi, Kiszyniowa, Bukaresztu i Bari. Tego samego dnia zostanie również zrealizowany ostatni rejs do Oslo. Trasa ta została zainaugurowana 16 kwietnia 2019 r. i była obsługiwana codziennie, samolotami typu Airbus A321ceo. 

Z kolei od 29 maja br. Wizz Air przestanie latać do Stavanger, do którego realizuje loty od 16 września 2019 r. W sezonie letnim rejsy były wykonywane cztery razy w tygodniu, zaś w sezonie zimowym - trzy razy w tygodniu. Tę trasę również obsługiwały A321ceo. 

Ponadto węgierska linia od czerwca br. zmniejszy także częstotliwość lotów na trasie z Londynu-Luton do Lublina z dziewięciu do siedmiu rejsów tygodniowo. Przewoźnik informuje, że powyższe zmiany zostały spowodowane mniejszym niż zakładano zainteresowaniem ze strony pasażerów. 

fot. mat. prasowe, Piotr Bożyk
gość_5fc97 - Profil
gość_5fc97
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie