Limitowana kolekcja Ewy Chodakowskiej w sklepach Baltony na Okęciu

15 grudnia 2019 10:36
MISSION SWIM i Baltona przedstawiły limitowaną edycję strojów kąpielowych, stworzoną specjalnie dla Baltona Fashion Boutique na Okęciu. Kolekcja „Dream” dostępna będzie wyłącznie na warszawskim lotnisku.
Reklama
MISSION SWIM obecna jest na rynku od 2018 roku. Ewa Chodakowska, propagatorka zdrowego i świadomego stylu życia, najpopularniejsza polska instruktorka fitness, stworzyła markę z myślą o kobietach śledzących trendy, podróżujących, aktywnych, zainteresowanych zdrowym trybem życia, mających swój wyjątkowy styl i szukających równowagi pomiędzy jakością a ceną.

Moja przygoda z MISSION SWIM rozpoczęła się od potrzeby zaoferowania kobietom strojów kąpielowych, w których będą czuły się pewnie i komfortowo. W naszych kolekcjach nie znajdziecie modelu, którego sama bym nie założyła – komentuje Ewa Chodakowska – wszystkie wzory podkreślają siłę i kobiecość, a za ich design odpowiedzialny jest międzynarodowy zespół projektantek z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu pięknych i wygodnych kostiumów.

Idea marki doskonale wpisuje się w założenia firmy Baltona, która od wiosny tego roku prowadzi na warszawskim Okęciu dwa butiki modowe oferujące odzież, akcesoria, torebki, bieliznę oraz biżuterię od najciekawszych polskich projektantów. Wszystkie produkty dostępne w Baltona Fashion Boutique charakteryzują się ponadczasowym designem, dobrym rzemiosłem oraz jakością, która wynika przede wszystkim z unikatowości i starannego wykonania.


Do limitowanej kolekcji “Dream”, stworzonej wyłącznie dla Baltony, wybrane zostały 2 best- selerrowe modele: Ines i Nicole. Są to zarówno jedno, jak i dwuczęściowe kostiumy, stworzone z najlepszej jakości włoskich materiałów, które zapewniają najwyższy komfort i odzwierciedlają najnowsze trendy.

Ines i Nicole to produkty flagowe dla MISSION SWIM, a jednocześnie idealnie uzupełniające podróżną garderobę nowoczesnej i aktywnej kobiety – opowiada Milena Kowalewska, Category Manager Fashion&Accessories w firmie Baltona – Każda z nas marzy o tym, żeby dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym, a produkty MISSION SWIM podkreślają siłę, która wynika z kobiecości. „Dream” kojarzy się także z podróżą, bo przecież każdy wakacyjny wyjazd jest spełnieniem mniejszego lub większego marzenia.

Marzeniem i misją MISSION SWIM jest zmienić świat w jak najlepszy i pomóc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Do 50 zł ze sprzedaży każdego stroju są stale przekazywane do prowadzonego przez Fundację Centrum Praw Kobiet specjalistycznego ośrodka „SOWA”, gdzie ofiary przemocy domowej mogą znaleźć bezpieczne schronienie.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy