Bilet LOT-u kupisz za pomocą SkyCash

29 grudnia 2017 18:02
3 komentarze
Za pomocą aplikacji SkyCash, od 27 grudnia br., można kupować bilety Polskich Linii Lotniczych LOT. Cała procedura nie jest zbyt skomplikowana i wygląda identycznie, jak w innych kanałach sprzedaży.
Reklama
Każdy kto zakupi za pomocą aplikacji bilety w okresie od 27 grudnia do 10 stycznia 2018 roku otrzyma rabat w wysokości 10 proc. Oferta dotyczy jedynie rejsów na terenie Unii Europejskiej i to tych, realizowanych od 15 lutego 2018 roku.

Rozwijanie SkyCash to nieustanne podnoszenie poprzeczki. Wciąż wprowadzamy nowe usługi lub modernizujemy istniejące, ponieważ takie są oczekiwania coraz bardziej mobilnego społeczeństwa. Dzisiaj oddajemy w ręce naszych Użytkowników możliwość kupienia biletów lotniczych w jednym miejscu – mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash.

Aplikacja SkyCash umożliwia zakup biletów na komunikacje miejską, na pociąg, do kina czy płatność za parking Od teraz dochodzi możliwość kupna biletów lotniczych. SkyCash działa na systemach operacyjnych Android, iOS i Windows Phone.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mppt 2018-01-03 19:25   
mppt - Profil mppt
szkoda, że ta zacna aplikacja nie działa na telefonach z zagraniczną kartą sim. Czy w Polsce jest aż tak mało użytkowników telefonów z innym niż polskim numerem, że wprowadzenie takiej funkcjonalności nie opłaca się właścicielowi platformy? Znających zagadnienie proszę o wyjaśnienie i z góry dziękuje.

banan86 2017-12-30 22:18   
banan86 - Profil banan86
Ja odpaliłem aplikację ale nie mogę nawet wybrać lotniska wylotu ani docelowego a zatem nawet nie mogę wyszukać lotu.

Co ciekawe SkyCash nie chwali się tym na swojej stronie internetowej ani nie rozsyłają spamu do użytkoników (jak to zwykle bywało przy uruchomieniu nowej cudownej usługi). Lipa
spooks 2017-12-30 12:11   
spooks - Profil spooks
Kliknąlem sobie z ciekawosci w tą opcję w SkyCash. Po prostu w appce prezentują zwykłą stronę lotu (od 2go kroku rezerwacji). I najciekawsze: NIE można kupić biletu używając SkyCash jako portfela tzn. przy użyciu czy też kasy, którą mamy na koncie SkyCash czy też przy użyciu metody płatności (karty) zdefiniowanej w aplikacji SkyCash. Zamiast tego lądujemy po prostu na standardowej stronie płatności lotu (karta/paypal, etc.). Również nie naliczył mi się żaden rabat, o którym wspomniano w artykule. Reasumując, równie dobrze można wyświetlić sobie stronę Lotu na komórce w zwykłej przeglądarce (różnica tylko w wyglądzie 1 strony rezerwacji).
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy