Ryanair: Więcej lotów z Krakowa do Barcelony i Bari

13 września 2019 18:18
1 komentarz
Ryanair w przyszłorocznym sezonie letnim zwiększy częstotliwość na trasach z Krakowa do Barcelony i Bari.
Reklama
Przewoźnik zaoferuje na trasie do Barcelony pięć lotów tygodniowo, a na trasie do Bari cztery loty tygodniowo. Przypomnijmy, że w obecnym sezonie letnim Ryanair wykonuje trzy rejsy w ciągu tygodnia zarówno do stolicy Apulii jak i do stolicy Katalonii.

- Cieszymy się z dalszej ekspansji Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i wprowadzamy do naszej oferty na lato 2020 dodatkowe loty z Krakowa do Barcelony i Bari. Zwiększenie częstotliwości rejsów nastąpi od marca 2020 roku, a do sprzedaży trafi 35.000 dodatkowych miejsc - powiedział David O'Brien, dyrektor handlowy Ryanaira.


Warto zauważyć, że Bari, którego zabrakło w rozkładzie na lato 2018 roku, już jest jednym z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków. To zasługa Ryanaira i Wizz Aira, którzy oferują w bieżącym sezonie letnim łącznie 70 tys. foteli, co sprawia, że podaż miejsc na tej trasie, w porównaniu do pozostałych tras do Włoch realizowanych z krakowskiego portu, ustępuje tylko Bergamo. Wszystko na razie wskazuje na to, że za rok różnica ta będzie się dalej zacierać.

Z kolei dzięki podniesieniu przez Ryanaira częstotliwości rejsów do Barcelony oraz nowym lotom realizowanym przez Wizz Aira, od lipca 2020 r. obie linie będą oferować na lotnisko El Prat łącznie dziewięć lotów tygodniowo.

fot. Ryanair

Ostatnie komentarze

arahja 2019-09-13 20:33   
arahja - Profil arahja
To oczywiście nic nie oznacza dla rentowność trasy ale ostatnio próbowałam zablokować sobie tygodniowy wypad z KRK z 2 tygodniowym wyprzedzeniem i na obu trasach (się też kilku innych) niedzielne loty były w 100% wyprzedane. Na szczęście był jeszcze Wizz gdzie mają mniejsze obłożenie
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy