Nowe połączenia Air India do Dubaju

17 lipca 2019 10:25
Lotnisko Dubai International przyjęło w niedzielę (15.07) pierwszy samolot linii lotniczych Air India na trasie z Indore, stolicy indyjskiego stanu Madhya Pradesh. Przewoźnik będzie też wykonywał do Dubaju loty z Kalkuty.
Reklama
Połączenie z Indore do Dubaju znalazło się w rozkładzie Air India trzy razy w tygodniu. Jest to pierwsza zagraniczna trasa mająca swój początek w tym mieście, będącym stolicą stanu Madhya Pradesh. Wśród 150 pasażerów inauguracyjnego lotu znalazł się także Ashwani Lohani, prezes Air India. Indyjski przewoźnik będzie obsługiwał także trzy cotygodniowe loty między Kalkutą a Dubajem, co z pewnością zaspokoi popyt generowany przez pasażerów.


Po wprowadzeniu nowych połączeń Air India lotnisko Dubai International obsługuje obecnie czterech indyjskich przewoźników realizujących 382 cotygodniowe rejsy do 20 miast w Indiach. Indie są największym krajem docelowym pod względem udziału w natężeniu ruchu w tym porcie lotniczym z wynikiem 12,3 mln pasażerów odprawionych na indyjskie trasy w 2018 roku.


fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy