×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Rzeszów i Gdańsk tracą Tel Awiw. Zyskuje Wrocław i Kraków


Ostatni lot z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka do Tel Awiwu odbędzie się 21 października 2019 r. - wynika z systemu rezerwacyjnego Polskich Linii Lotniczych LOT. Połączenie do Izraela traci też Gdańsk. Dodatkowe rejsy zyska za to Kraków, a Wrocław czeka zmiana rozkładu.


Znacząco zmieni się rozkład do Tel Awiwu z Wrocławia w sezonie zimowym 2019/2020, choć liczba rotacji pozostaje taka sama jak dotychczas. Od końca października samoloty obsługujące trasę będą startować z Tel Awiwu w piątki i niedziele o 21:10 czasu lokalnego by dotrzeć do Wrocławia 25 minut po północy następnego dnia. Lot do Izraela wystartuje o 5:35, a na miejsce dotrze o godz. 10:25. Trasę obsługiwać będzie boeing 737-800 lub MAX 8. Zmienią się zatem dni rotacji, tak iż pasażerowie nieco lepszy produkt weekendowy, ale także lepszy układ dla pobytów tygodniowych. 

Od sezonu zimowego więcej połączeń do Izraela zyska Kraków. Obecnie rejsy wykonywane są jeden lub dwa razy w tygodniu (wyloty z Małopolski we środy lub wtorki i czwartki). Także przez kilka tygodni sierpnia dostępny będzie tylko jeden lot tygodniowo (z Krakowa we środy). Z kolei od 27 października liczba rotacji będzie wzrastała. Najpierw do trzech (z lotniska im. Jana Pawła II - we środy, piątki i niedziele), a od 1 grudnia do czterech (analogicznie - we wtorki, czwartki, piątki i niedziele).

LOT zamknie połączenia do Tel Awiwu z Gdańska (ostatni rejs zaplanowano na 26 października br.). 

O zmianach poinformował nas jeden z Czytelników. Bardzo dziękujemy i zachęcamy do kontaktu przez Facebooka lub platformę "Daj znać".

fot.: materiały prasowegość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie