×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair zainaugurował bazę w Londynie Southend


Ryanair zainaugurował wczoraj (02.04) swoją bazę w porcie lotniczym Londyn-Southend. Na lotnisku zbazowane zostaną trzy samoloty irlandzkiego przewoźnika, które w sezonie letnim obsłużą 14 tras.


Z lotniska Londyn-Southend, Ryanair oferuje loty do: Alicante, Bergamo, Bilbao, Brest (we Francji), Klużu-Napoki, Kopenhagi, Dublina, Faro, Koszyc, Malagi, Wenecji, Barcelony-Reus oraz na Majorkę i Korfu.

- Z radością witamy dziś pierwszy lot Ryanair na lotnisko Londyn-Southend. Pasażerowie linii Ryanair mogą teraz polecieć na 14 nowych trasach oraz w 51 minut dojechać na lotnisko bezpośrednimi pociągami ze stacji London Liverpool Street - powiedział Glyn Jones, dyrektor generalny Stobart Group, właściciela portu lotniczego Londyn-Southend.


W związku ze startem nowych połączeń Ryanair ogłosił promocyjne ceny (od 12,99 GBP) na podróże do końca maja. Promocja trwa do północy w piątek 5 kwietnia.

- To ekscytujący czas dla lotniska Londyn-Southend. W zeszłym roku powitaliśmy 1,5 miliona pasażerów. Wraz z nadejściem Ryanair powitamy ich w skali roku ponad 2,5 miliona. Szybko się rozwijamy. Wierzymy, że możemy utrzymać ten rozmach dzięki większej liczbie linii lotniczych, które uznają, że jesteśmy atrakcyjnym miejscem rozwoju na lotniczej mapie Londynu - dodał Jones.

Fot. mat. prasowe, Wikimedia Commonsgość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie