×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zainaugurował trasę Kraków-Bukareszt


LOT zainaugurował kolejną bezpośrednią trasę z Krakowa. W poniedziałek, 1 kwietnia br., bombardier Q400 pierwszy raz udał się z Małopolski do stolicy Rumunii - Bukaresztu.


Rejsy realizowane są trzy razy w tygodniu. W poniedziałki, środy i piątki samoloty startują z lotniska im. Jana Pawła II o godz. 20:25 i meldują się w Bukareszcie-Otopeni o godz. 23:15 czasu lokalnego. W drogę powrotną udają się po nocowaniu w porcie im. Henri Coandă. Wylot przewidziano na godz. 6:15, a przylot do Krakowa na 7:05. Póki co trasa ma charakter sezonowy, jednak LOT nie wyklucza zmiany jej statusu na całoroczny.


- Małopolska to jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów w Polsce, który przyciąga nie tylko turystów, ale również coraz więcej osób podróżujących w celach biznesowych. LOT we współpracy z Kraków Airport stale rozwija swoją ofertę. Po sukcesie naszych bezpośrednich połączeń z Krakowa do Chicago i Budapesztu, a także nieustającej popularności krajowych rejsów do Warszawy i Gdańska, jesteśmy pewni, że nowe połączenia do Bukaresztu, Dubrownika i Olsztyna również okażą się sukcesem – powiedział Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT.

fot. mat. prasowegość_8e4dd - Profil
gość_8e4dd
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie