Virgin Australia i Hawaiian rozkręcają współpracę

2 kwietnia 2019 09:45
Linie lotnicze Hawaiian Airlines w imponującym tempie zaznaczają swoją obecność na rynku przewozów w Australii i Azji. Taką szybkość rozwoju mogą zawdzięczać między innymi rozszerzanej właśnie umowie code-share z Virgin Australia.
Reklama
Rozszerzenie porozumienia o współpracy pomiędzy Hawaiian i Virgin Australia pozwoli na wykonywanie pod kodem tej pierwszej linii wielu krajowych połączeń w Australii, a także niektórych na trasach pomiędzy Australią i Nową Zelandią. Dla klientów oznacza to możliwość wyboru biletów na trasy z Hawajów do szerokiego spektrum australijskich miast z jedną tylko przesiadką. Aktualnie hawajski przewoźnik wykonuje loty z Honolulu do Sydney i Brisbane, ale jedynym połączeniem Virgin Australia, na które udziela on kodu jest właśnie ta pierwsza trasa. Z kolei Virgin oferuje swoje kody na niektórych lotach regionalnych łączących Honolulu z okolicznymi wyspami.


W ramach nowej umowy pomiędzy przewoźnikami wymiana kodów nastąpi od 17 kwietnia również na trasie z Brisbane do Honolulu, a od 3 kwietnia Hawaiian będzie udostępniał swoje kody także na połączeniu Virgin Australia z Melbourne, Cairns, Townsville i Mackay do Brisbane i Sydney. Na rynku nowozelandzkim kody hawajskich linii trafią na połączenia australijskiego partnera z Christchurch, Wellington, Dunedin i Queenstown do Australii. Ostatnią z nowości będzie to, ze obie linie zaoferują pasażerom możliwość zbierania i wymiany mil w ramach swoich programów lojalnościowych.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy