×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Virgin Australia i Hawaiian rozkręcają współpracę


Linie lotnicze Hawaiian Airlines w imponującym tempie zaznaczają swoją obecność na rynku przewozów w Australii i Azji. Taką szybkość rozwoju mogą zawdzięczać między innymi rozszerzanej właśnie umowie code-share z Virgin Australia.


Rozszerzenie porozumienia o współpracy pomiędzy Hawaiian i Virgin Australia pozwoli na wykonywanie pod kodem tej pierwszej linii wielu krajowych połączeń w Australii, a także niektórych na trasach pomiędzy Australią i Nową Zelandią. Dla klientów oznacza to możliwość wyboru biletów na trasy z Hawajów do szerokiego spektrum australijskich miast z jedną tylko przesiadką. Aktualnie hawajski przewoźnik wykonuje loty z Honolulu do Sydney i Brisbane, ale jedynym połączeniem Virgin Australia, na które udziela on kodu jest właśnie ta pierwsza trasa. Z kolei Virgin oferuje swoje kody na niektórych lotach regionalnych łączących Honolulu z okolicznymi wyspami.


W ramach nowej umowy pomiędzy przewoźnikami wymiana kodów nastąpi od 17 kwietnia również na trasie z Brisbane do Honolulu, a od 3 kwietnia Hawaiian będzie udostępniał swoje kody także na połączeniu Virgin Australia z Melbourne, Cairns, Townsville i Mackay do Brisbane i Sydney. Na rynku nowozelandzkim kody hawajskich linii trafią na połączenia australijskiego partnera z Christchurch, Wellington, Dunedin i Queenstown do Australii. Ostatnią z nowości będzie to, ze obie linie zaoferują pasażerom możliwość zbierania i wymiany mil w ramach swoich programów lojalnościowych.

fot. mat. prasowegość_c0e23 - Profil
gość_c0e23
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie