×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Krakowa do Charkowa i Odessy?


Ukraiński portal Avianews.com poinformował, że Ryanair uruchomi w czerwcu dwa nowe połączenia z Krakowa - do Odessy i Charkowa.


Z informacji zawartych w tekście wynika, że połączenie z Krakowa do Odessy będzie realizowane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Również na dwa loty w tygodniu mogą liczyć przyszli podróżni na trasie Kraków - Charków - na której samoloty miały by latać w poniedziałki i piątki. Znana jest również dokładna data inauguracji połączenia do drugiego co do wielkości miasta kraju - to 17 czerwca.

Portal dodaje, że obie trasy będą obsługiwane przez polską spółkę-córkę Ryanair Sun (Buzz). Bilety nie są jednak jeszcze dostępne w systemie rezerwacyjnym. Być może więcej informacji zostanie przekazanych po godzinie 14:30 - Ryanair organizuje wtedy konferencję prasową w Charkowie.


Przypomnijmy, że w ub. tygodniu Wizz Air ogłosił przesunięcie inauguracji na trasie Kraków-Charków o półtora miesiąca - z pierwotnie ogłoszonego 16 września na 2 sierpnia.

fot. mat. prasowegość_8af54 - Profil
gość_8af54
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie