LATAM jednak nie poleci z São Paulo do Monachium

4 marca 2019 09:48
1 komentarz
Miało być to pierwsze połączenie przewoźnika do stolicy Bawarii, którego start zaplanowany był na czerwiec.
Reklama
Już w czerwcu ubiegłego roku informowaliśmy, że przewoźnik planuje uruchomienie bezpośredniego połączenia z São Paulo do Monachium, a powodzenie przedsięwzięcia zależy od uzyskania niezbędnych zgód od organów regulacyjnych.

Kila miesięcy temu przewoźnik ogłosił rozkład lotów, które miały się odbywać od 25 czerwca br. cztery razy w tygodniu boeingiem 767-300ER. LATAM wycofał się jednak ze swoich planów.

Jako przyczyny decyzji firma podała, że "przeceniła popyt pasażerów na loty pomiędzy Europą i Brazylią". Ponadto, boeing 767 którym miały być obsługiwane loty na tej trasie, okazały się być nieprzystosowane do tak długich lotów, ze względu na brak wymaganej przestrzeni do odpoczynku dla załogi.


Przewoźnik w grudniu 2018 r. rozpoczął sprzedawać bilety na loty na nowej trasie. Teraz zaoferował pasażerom z zakupionymi biletami połączenie alternatywne lub zwrot kosztów biletów.

Monachium obecnie nie posiada bezpośredniego połączenia do São Paulo, jednak pasażerowie mogą skorzystać z połączenia Lufthansy z przesiadką we Frankfurcie. Obecnie jedynym połączeniem z Monachium do Brazylii są sezonowe loty do Recife w północno-wschodniej części kraju, które zapewnia niemiecki Condor .

Ostatnie komentarze

adam1987 2019-03-04 10:52   
adam1987 - Profil adam1987
"Ponadto, boeing 767 którym miały być obsługiwane loty na tej trasie, okazały się być nieprzystosowane do tak długich lotów, ze względu na brak wymaganej przestrzeni do odpoczynku dla załogi."i co że niby wcześniej tego nie zauważyli?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy