×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LATAM jednak nie poleci z São Paulo do Monachium


Miało być to pierwsze połączenie przewoźnika do stolicy Bawarii, którego start zaplanowany był na czerwiec.


Już w czerwcu ubiegłego roku informowaliśmy, że przewoźnik planuje uruchomienie bezpośredniego połączenia z São Paulo do Monachium, a powodzenie przedsięwzięcia zależy od uzyskania niezbędnych zgód od organów regulacyjnych.

Kila miesięcy temu przewoźnik ogłosił rozkład lotów, które miały się odbywać od 25 czerwca br. cztery razy w tygodniu boeingiem 767-300ER. LATAM wycofał się jednak ze swoich planów.

Jako przyczyny decyzji firma podała, że "przeceniła popyt pasażerów na loty pomiędzy Europą i Brazylią". Ponadto, boeing 767 którym miały być obsługiwane loty na tej trasie, okazały się być nieprzystosowane do tak długich lotów, ze względu na brak wymaganej przestrzeni do odpoczynku dla załogi.


Przewoźnik w grudniu 2018 r. rozpoczął sprzedawać bilety na loty na nowej trasie. Teraz zaoferował pasażerom z zakupionymi biletami połączenie alternatywne lub zwrot kosztów biletów.

Monachium obecnie nie posiada bezpośredniego połączenia do São Paulo, jednak pasażerowie mogą skorzystać z połączenia Lufthansy z przesiadką we Frankfurcie. Obecnie jedynym połączeniem z Monachium do Brazylii są sezonowe loty do Recife w północno-wschodniej części kraju, które zapewnia niemiecki Condor .gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie