×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair likwiduje trasy z Modlina i Poznania


Ryanair w najbliższym sezonie zrezygnuje z pięciu tras realizowanych z lotnisk w Modlinie i Poznaniu - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


W sezonie letnim zabraknie w siatce połączeń z Modlina rejsów realizowanych do: Baden-Baden, Newcastle oraz na Gran Canarię (wszystkie znikają z końcem marca). Ponadto bilety na rejsy do Sewilli są dostępne tylko do końca sierpnia br., co wskazuje na to, że już we wrześniu pasażerowie korzystający z podwarszawskiego portu stracą bezpośrednie połączenie z największym miastem Andaluzji.

Na sezon letni zawieszone zostaną także połączenia realizowane tradycyjnie tylko w sezonie zimowym - do Ejlatu oraz na Fuerteventurę, przywrócone zostaną natomiast połączenia do Burgas, Chanii, Faro, Pescary, Pizy, Rimini oraz na Korfu.


Poznańskie lotnisko wraz z końcem aktualnego sezonu zimowego straci natomiast połączenie z Castellon. W sezonie letnim pojawi się natomiast połączenie do Rzymu-Ciampino, Corku, Sztokholmu i Zadaru. Przywrócone zostaną także loty do Girony.gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie