Ryanair likwiduje trasy z Modlina i Poznania

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
13 lutego 2019 09:00
5 komentarzy
Ryanair w najbliższym sezonie zrezygnuje z pięciu tras realizowanych z lotnisk w Modlinie i Poznaniu - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.
Reklama

W sezonie letnim zabraknie w siatce połączeń z Modlina rejsów realizowanych do: Baden-Baden, Newcastle oraz na Gran Canarię (wszystkie znikają z końcem marca). Ponadto bilety na rejsy do Sewilli są dostępne tylko do końca sierpnia br., co wskazuje na to, że już we wrześniu pasażerowie korzystający z podwarszawskiego portu stracą bezpośrednie połączenie z największym miastem Andaluzji.

Na sezon letni zawieszone zostaną także połączenia realizowane tradycyjnie tylko w sezonie zimowym - do Ejlatu oraz na Fuerteventurę, przywrócone zostaną natomiast połączenia do Burgas, Chanii, Faro, Pescary, Pizy, Rimini oraz na Korfu.


Poznańskie lotnisko wraz z końcem aktualnego sezonu zimowego straci natomiast połączenie z Castellon. W sezonie letnim pojawi się natomiast połączenie do Rzymu-Ciampino, Corku, Sztokholmu i Zadaru. Przywrócone zostaną także loty do Girony.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jogib 2019-02-14 08:13   
jogib - Profil jogib
Jakiś czas temu widziałem info Ryanair na Fb, że póki co na zimę 19 dostępne są tylko najpopularniejsze trasy.
gość_54957 2019-02-13 19:37   
gość_54957 - Profil gość_54957
Właśnie zobaczyłem, że od września z Modlina zniknęła Wenecja Treviso oraz Rimini (które według artykułu na sezon letni zostało przywrócone). Gdyby rzeczywiście aż tak dużo destynacji - co widać też w poprzednich komentarzach - zostało skasowanych od września, to chyba oficjalnie by o tym poinformowali? Na czacie odpowiadają lakonicznie, że zmienił się plan lotu. Czy redakcja "Pasażera" mogłaby się zorientować u władz Ryanaira, które z relacji z Modlina znikają od września naprawdę, a które zostały tylko na krótko zdjęte z systemu rezerwacyjnego, bo np. informatycy muszą poprzestawiać od września godziny niektórych lotów?
gość_a1509 2019-02-13 17:40   
gość_a1509 - Profil gość_a1509
gość_4e0f7 to czemu BOJ z KRK jest od kwietnia do października a z WMI tylko od lipca do sierpnia?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama