Sun Country Airlines otworzą 19 tras w USA

17 stycznia 2019 09:01
Sun Country Airlines, amerykański przewoźnik budżetowy ogłosił plany na największą ekspansję w swojej historii. Zamierzają otworzyć aż 19 nowych połączeń, w tym na sześć lotnisk, z których wcześniej nie operowali.
Reklama
Wszystkie nowe połączenia zostaną uruchomione w sezonie letnim 2019 roku. Z głównej bazy przewoźnika, jakim jest lotnisko Minneapolis/St. Paul, Sun Country Airlines zapowiedziały 8 nowych połączeń. Natomiast z Dallas/Fort Worth, Nashville, Las Vegas, oraz Portland, OR linia uruchomi po 3 połączenia z każdego z tych portów lotniczych. Dodatkowo, przewoźnik zainauguruję nowe połączenie z San Francisco do Honolulu na Hawajach.
  • Z Minneapolis/St. Paul przewoźnik poleci do: Chicago O’Hare (codziennie), Newark (codziennie), Philadelphia (7x w tygodniu), Providence (4x w tygodniu), Sacramento, CA (4x w tygodniu), St. Louis (4x w tygodniu), San Antonio (1x codziennie) i Washington Dulles (1x codziennie)
  • Nashville połączy z Los Angeles (4x w tygodniu), Portland, OR (4x w tygodniu) i Providence (4 w tygodniu)
  • Z Las Vegas otworzą loty do Anchorage, AK (4x w tygodniu), Cabo San Lucas/Los Cabos (2x w tygodniu) i Puerto Vallarta (2x w tygodniu
  • Z Dallas/Fort Worth polecą do Montego Bay na Jamajce (2x w tygodniu), St. Kitts i Nevis (1x w tygodniu)
  • Portland, OR połączy z Nashville (4x w tygodniu), St. Louis (2x w tygodniu) i San Antonio (4x w tygodniu)
Co ciekawe, linia zamierza otworzyć wszystkie te trasy bez używania dodatkowych samolotów. Linia dopasowała rozkłady lotów, tak, aby było możliwe obsłużenie każdego z tych lotów przy użyciu obecnej floty i bez potrzeby zamykania aktualnych połączeń.


Sun Country Airlines to amerykański tani przewoźnik, którego głównym węzłem jest lotnisko Minneapolis-St. Paul. Operator został założony w 1982 roku. Obecna flota linii składa się z 30 samolotów Boeing 737 (4x 737-700, 26x 737-800).


Fot. Tomas Del Coro
Podobne artykuły
Brak wiadomości
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy