×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


GOL uruchamia połączenia do USA


Brazylijski przewoźnik GOL Linhas Aéreas Inteligentes uruchomi bezpośrednie połączenia z Brazylii do USA. Początkowo linia poleci do Orlando i Miami na Florydzie.Połączenia do Stanów Zjednoczonych będą wykonywane z Brasilii i Fortalezy, z których przewoźnik oferuje szerokie możliwości przesiadek na loty do pozostałych miast Brazylii.

Z kolei dzięki podpisanemu partnerstwu z amerykańską Deltą, pasażerowie będą mogli na Florydzie przesiadać się na loty do: Atlanty, Salt Lake City, Cincinnati, Nowego Jorku-LaGuardii, Detroit, Los Angeles, Indianapolis i Minneapolis.

- Uruchomienie przez nas bezpośrednich lotów do Stanów Zjednoczonych wyznacza nową erę dla GOL, ponieważ rozszerzamy naszą siatkę połączeń poza Amerykę Łacińską - powiedział Eduardo Bernardes, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w GOL. - W ciągu ostatnich 17 lat, jako największa brazylijska linia lotnicza, byliśmy liderami punktualności, a klienci byli zadowoleni z naszych usług. Teraz staramy się powtórzyć sukces na rynkach zagranicznych, gdzie widzimy znaczące możliwości rozwoju - dodał Bernardes.


Uruchomienie tras między Brazylią a Stanami Zjednoczonymi jest możliwe dzięki pierwszym odebranym boeingom 737 MAX, których GOL zamówił łącznie 135, w wersjach MAX 8 i MAX 10.

fot. Boeing


gość_d20e0 - Profil
gość_d20e0
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera