GOL uruchamia połączenia do USA

22 października 2018 08:52
1 komentarz
Brazylijski przewoźnik GOL Linhas Aéreas Inteligentes uruchomi bezpośrednie połączenia z Brazylii do USA. Początkowo linia poleci do Orlando i Miami na Florydzie.
Reklama
Połączenia do Stanów Zjednoczonych będą wykonywane z Brasilii i Fortalezy, z których przewoźnik oferuje szerokie możliwości przesiadek na loty do pozostałych miast Brazylii.

Z kolei dzięki podpisanemu partnerstwu z amerykańską Deltą, pasażerowie będą mogli na Florydzie przesiadać się na loty do: Atlanty, Salt Lake City, Cincinnati, Nowego Jorku-LaGuardii, Detroit, Los Angeles, Indianapolis i Minneapolis.

- Uruchomienie przez nas bezpośrednich lotów do Stanów Zjednoczonych wyznacza nową erę dla GOL, ponieważ rozszerzamy naszą siatkę połączeń poza Amerykę Łacińską - powiedział Eduardo Bernardes, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w GOL. - W ciągu ostatnich 17 lat, jako największa brazylijska linia lotnicza, byliśmy liderami punktualności, a klienci byli zadowoleni z naszych usług. Teraz staramy się powtórzyć sukces na rynkach zagranicznych, gdzie widzimy znaczące możliwości rozwoju - dodał Bernardes.


Uruchomienie tras między Brazylią a Stanami Zjednoczonymi jest możliwe dzięki pierwszym odebranym boeingom 737 MAX, których GOL zamówił łącznie 135, w wersjach MAX 8 i MAX 10.

fot. Boeing
Reklama

Ostatnie komentarze

marqoos_pl 2018-10-22 09:03   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
GOL jest bardzo przyzwoitą linią. Masa różnych lotów, kombinacji przesiadek i stosunkowo dobre taryfy. Oni chyba mieli połączenie Sao Paolo - Punta Cana (Dominikana) - Miami (USA), podobnie w drodze powrotnej.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy