Orly: Otwarto rozbudowany terminal zachodni

20 sierpnia 2018 09:10
Zarządzająca paryskimi lotniskami grupa ADP zakończyła rozbudowę terminala zachodniego na lotnisku Orly.
Reklama
W ramach rozbudowy hala nr 1 terminala zachodniego powiększyła się o sześć tysięcy metrów kwadratowych, co przełożyło się na zwiększenie przepustowości tej części lotniska z 4,8 do 5,5 mln pasażerów rocznie.

- Nowa część hali odpraw jest elementem kompleksowej przebudowy lotniska Orly. Do 2020 roku port zyska zupełnie odświeżony wygląd i lepszą jakość obsługi dzięki wprowadzeniu nowych udogodnień, które pozytywnie wpłyną na doświadczenia wynoszone przez naszych pasażerów - powiedział Regis Lacote, dyrektor zarządzający lotniska Paryż-Orly.


Grupa ADP podkreśla, że dzięki przebudowie oddana do użytku część terminala stała się bardziej widna, a pasażerowie otrzymali możliwość lepszego wglądu na płytę postojową lotniska i znajdujące się tam samoloty. Z myślą o podróżnych otwarto także kilka nowych sklepów i butików w strefie wolnocłowej, strefę zabaw dla dzieci, kącik z grami na konsoli PlayStation, miejsce do ładowania telefonów, ogólnodostępne pianino czy palarnię.

Z nowo otwartej części lotniska skorzystają pasażerowie następujących linii lotniczych: HOP!, Air France, Air France, Air Malta, Alitalia, Iberia, TAP i Vueling.

fot. Groupe ADP
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy