×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Orly: Otwarto rozbudowany terminal zachodni


Zarządzająca paryskimi lotniskami grupa ADP zakończyła rozbudowę terminala zachodniego na lotnisku Orly.


W ramach rozbudowy hala nr 1 terminala zachodniego powiększyła się o sześć tysięcy metrów kwadratowych, co przełożyło się na zwiększenie przepustowości tej części lotniska z 4,8 do 5,5 mln pasażerów rocznie.

- Nowa część hali odpraw jest elementem kompleksowej przebudowy lotniska Orly. Do 2020 roku port zyska zupełnie odświeżony wygląd i lepszą jakość obsługi dzięki wprowadzeniu nowych udogodnień, które pozytywnie wpłyną na doświadczenia wynoszone przez naszych pasażerów - powiedział Regis Lacote, dyrektor zarządzający lotniska Paryż-Orly.


Grupa ADP podkreśla, że dzięki przebudowie oddana do użytku część terminala stała się bardziej widna, a pasażerowie otrzymali możliwość lepszego wglądu na płytę postojową lotniska i znajdujące się tam samoloty. Z myślą o podróżnych otwarto także kilka nowych sklepów i butików w strefie wolnocłowej, strefę zabaw dla dzieci, kącik z grami na konsoli PlayStation, miejsce do ładowania telefonów, ogólnodostępne pianino czy palarnię.

Z nowo otwartej części lotniska skorzystają pasażerowie następujących linii lotniczych: HOP!, Air France, Air France, Air Malta, Alitalia, Iberia, TAP i Vueling.

fot. Groupe ADPgość_63396 - Profil
gość_63396
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie