×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowy hangar w Sofii


Wizz Air świętował w środę (4.07) otwarcie nowego hangaru w Sofii. To pierwsze centrum serwisowe linii na Bałkanach i czwarte w Europie.


Dzięki nowoczesnemu obiektowi Wizz Air będzie mógł zapewnić jeszcze lepszy standard utrzymania floty, co podkreślał Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air:

Cieszymy się z otwarcia nowego hangaru w Sofii, naszego pierwszego dedykowanego WIZZ centrum serwisowego na Bałkanach, które dzięki wykwalifikowanemu personelowi oferuje doskonałą obsługę techniczną. Najnowsze technologie w znaczący sposób przyczyniają się do utrzymywania przez nas najwyższego poziomu dostarczanych usług jak również zadowolenia naszych klientów - powiedział Rado.


Najbliższe plany rozwoju linii koncentrują się na odbiorach 266 wyposażonych w najnowsze technologie samolotów produkcji Airbusa, których dostawy zakończą się w 2026 roku. Linia deklaruje dalszą rozbudowę swojej siatki połączeń i osiągnięcie pozycji jednej z pięciu najlepszych linii w Europie.

fot. Wizz Airgość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie